Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek? Kedvetlen...

Mihez kezdjek? Kedvetlen vagyok, napközben alig csinálok valamit, pedig lenne dolgok ( van 3 beadandó amit meg kellene csinálnom) ehelyett

Figyelt kérdés
ehelyett alig csinálok valamit, de semmihez nincs energiám. Kb csak azt csinálom meg amit muszáj. Melózni járok (diákmeló) ami nincs minden héten sajnos. Minden csoporttárasam már hazament, én meg itt vagyok a kollégiumba. Nem járok haza, mert nem szeretek otthon lenni. Nem tudok mit kezdeni magammal, kaja az egyetlen amivel foglalkozom. Van egy srác akivel eleinte jóban voltam, de már egyre rosszabb a kapcsolatunk, nem tudom helyrehozni a dolgokat. Mit csináljak???
2022. jún. 2. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha avval az egy személlyel is megszűnik a kapcsolatom akkor teljesen egyedül maradok.
2022. jún. 2. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem neked pszihológusra van szükséged ez már lehet depresszió.
2022. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
76%
Állj talpra! Tényleg. Csinálod ami kell, majd utána netezgetsz és akármit csinálsz. A barátokra meg az a megoldás, hogy barátkozz bátran, nem egy perc az, és hagyd alakulni is ne pedig kitaláld, hogy ki kell legyen a barátod. Meg be kell érnie is barátságoknak. A dolgaidat meg csináld meg mert attól is jobban érzed magadat. Tanulj jól, ez is fontos lesz később. Olvass hozzá más egyebeket is a tananyagodhoz.
2022. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
35%
Barátkozni meg nem valami nehéz dolog. Beszélgetsz mindenkivel úton útfélen. Aztán majd alakul, akivel jobb a közös téma. Nem kell vadászni barátokra. :) Érted. Egyedül akik nagyon furcsa világképpel rendelkeznek, vagy drogosok és ilyenek, azokat hanyagold, mert egy rosszul választott barát félreviszi az embereket. A dolgaidat meg tartsad rendben, akár szó szerint is, rend a fiókban és szekrényben. Takarítás meglegyen, szép tisztaság. És már ezektől is kellemesebb... És növeld az érdeklődésedet a tanulnivalók iránt. És tanulmányok időszakában a tanulásra fordíts többet, még az is jót tehet neki ha kevesebb a barátod, az alakulhat később is. De a tanulást ne hanyagold el, írd meg szuperjóra.
2022. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!