Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek Aszexualis, de Biszex...

Lehetek Aszexualis, de Biszex is egyben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval, azt már 12 éves korom óta tudom hogy Aszex vagyok. De az elmúlt 3 évben valahogy vonzónak találtam a lányokat, nem szexuális értelemben, hanem szerelem. Igazából tetszettek nagyon, de elnyomtam magamba mert nem akarom hogy a családom a tesom meg a barátnőm undorodjanak tőlem. Szexuális értelemben lányokkal se akarok lefeküdni, de attól még vonzónak találom őket. Szóval lehetek Biszex, de Aszex is egyben? 17L

2022. jún. 10. 09:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem eddig hetero voltam, vagyis a fiúk tetszettek, de egy-két lány is viszont azt elnyomtam és nem foglalkoztam vele.
2022. jún. 10. 09:53
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Tudom a média nagyon sujkolja a fiatalokba, hogy a homárkodás menő, de nem az hidd el. Amit összezagyválsz, az nettó baromság.
2022. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dee én érzem. És szerelmes voltam egy lányba, de még én is megijedtem saját magamtól hogy akkor én mennyire undorító vagyok mert hogy lehetek szerelmes egy másik lányba fuuj, úgyhogy elnyomtam. De nem tudom elnyomni, tegnap is volt egy vörös hosszú hajú lány aki tokre tetszett 😩🤧🤧
2022. jún. 10. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Aszex és biszex egyszerre nem, de lehetsz aszexuális biromantikus, ha szexuálisan senkihez nem vonzódsz, de szerelmet fiúk és lányok iránt is tudsz érezni.
2022. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Uuu négyes koszike 😅 Igen szexuálisan nem vonzódok, de szerelmet azt éreztem már fiú meg lány iránt is.
2022. jún. 10. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Ahh nem mindegy.Biszexuális vagy akit nem vonz a szexuális élet,tehát aszexuális is vagy.Nem érdekel ha ilyen nem létezik,most találtam fel
2022. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem szerelmes vagy, csak simán barátnődnek érzed.
2022. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon ritkán érzek vonzalmat, de akkor nemtől függetlenül; a szürke-aszexualitás és a biszexualitás fura elegye. :D


Hogyha viszont nagyon-nagyon ritkán (mondjuk két havonta egyszer vagy még ritkábban) se kívánsz meg senkit testileg, hanem romantikus vonzalmat érzel, akkor biromantikus aszex vagy.

2022. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is aszexuális és biromantikus vagyok. Tetszenek a lányok és szeretnék barátnőt/barátot, de a testük már nem vonz és nem is akarok lefeküdni velük.
2022. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es pontosan én is ugyanezt érzem 😅 Én nekem is most tetszik egy lány de az a baj hogy szeirntem hetero 😩 mármint testileg nem vonz, nem akarok kekszelni vele, de viszont olyan kedves meg tok szimpi és irtó aranyoos is 😍😍❤️❤️❤️ És szeretem a hangját is 💖💞
2022. júl. 8. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!