Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van azzal baj,ha immunis...

Van azzal baj,ha immunis vagyok a nagyon szexi nőkre?

Figyelt kérdés
Meglátok a közösségi hálón egy modellről,egy prostiról egy képet, és egyáltalán nem leszek izgatott. Pedig bármilyen női képet látok, rögtön arra gondolok. Sokkal természetesebb, nem agyonsminkelt lányoknál viszont igen, legyen akár tini, akár huszonéves lány. Velük el is tudok fantáziálgatni. Amúgy szerintem élőben más lenne,de kép alapján olyan, mintha immunis lennék. 16/F
2022. jún. 15. 08:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval lényeg a lényeg, hogy minden lány után érdeklődök,aki szembejön velem az utcán, nyilván nem az összessel,de érzitek.
2022. jún. 15. 08:10
 2/8 A kérdező kommentje:
*értitek.
2022. jún. 15. 08:10
 3/8 anonim válasza:
100%
Hidd el, sokkal jobban jársz így, mintha fordítva lenne.
2022. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy szerintem is.
2022. jún. 15. 08:25
 5/8 anonim válasza:
100%
Respect haver. Szerintem is a természetes a szép. Szerencsétlenek komplexusosak és inkább eltorzítják magukat, mert azt hiszik úgy jobb lesz.
2022. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Az, hogy egy képre nem izgulsz fel, attól te nem a (szexi) nőkre vagy immunis. Gondolj bele abba, ha élőben egy számodra vonzó nő levetkőzne előtted! Abban az esetben lenne csak "baj", ha még ez sem váltana ki belőled semmilyen érzést.

#6-nak: Not bad! Not bad! (Azért remélem, hogy legalább 18 éves a csaj!) :,3

2022. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2022. jún. 15. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj vele. Mindenkinek más jön be.

Ráadásul nem a vakolattól lesz valaki szexi. Én sem bírom a kikent nőket. Nem mondom, hogy egy kis sminkelésért elhajtanám a bánatba, de a természetesség jobban bejön.

2022. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!