Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem, ha már másodszor...

Mi van velem, ha már másodszorra álmodom azt hogy megölök valakit, és többször álmodtam olyat is hogy félholtra vertem egy embert?

Figyelt kérdés

Itt egy álom amit pl. ma álmodtam: (Már nem teljesen emlékszem a helyszínre stb.)Szóval volt egy ház (ahol nemtom miért gyűltünk össze.)és több ember is volt ott, köztük egy nagydarab sörhasú férfi. Valami izé folytán kiderült hogy bántotta (megerőszakolta) a gyerekeit.Én (mivel a húgom is gyerek, és anyám is nő nagyon féltettem őket.Egy másik nő (egy bizonyos spirituális youtuber akit én ki nem állhatok de a mamám imádja hallgatni a sok hülyeségét.ilyeneket mond a nő: magadban=magodban, halál= hal áll)bíztatott engem (mivel tudta min jár az eszem)arra hogy tegyem meg.Én is nagyon féltem attól a férfitől, de úgy éreztem hogy a családom, a saját és a férfi gyerekének a biztonsága érdekében meg kell tennem.Megfogtam egy feketenyelű konyhai kést és innentől már ti is kitaláljátok. Gyorsan akartam végezni, hogy ne nagyon szenvedjen(ehelyett végig húztam a sörhasán, bemenekült egy szobába, rázártam az ajtót,és akkor jöttem rá mit is tettem.A youtuber nő ott maradt a házban (mivel csak ki volt vetítve, de láttam hogy ott állt elégedetten.) én meg elmenekültem, a késsel nem tudtam mit csináljak ezért ledobtam a földre. (pedig gondoltam hogy az ujjlenyomatom még rajta van.) Átugrottam egy méregzöld kopott fakerítésen és szaladtam ahogy tudtam.Bűntudatom lett az álmom miatt, pedig ez csak egy rémápom, nem pedig valós.

(Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett.)

Pls valaki segítsen, mi volt ez?

L



2022. jún. 23. 10:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem amikor megszúrtam azembert rettentően dühös voltam.
2022. jún. 23. 10:21
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem ennyire erőszakos álmom volt, de hasonló velem is előfordult. Nálam a sok horror könyv és film nézése miatt volt😅 ha nálad nem ez a probléma akkor tudat alatt valakire dühös lehetsz és ez miatt álmodsz ilyesmit.
2022. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 1Léna ***** válasza:
25%

Ezt egy gonosz szellemiség okozza.

Ki kell deríteni, hogy mi vagy ki ad/adott feljogosítást számára.

Segítségre van szükséged!

2022. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon feszült lehetsz valami miatt, kiutat keresel egy szituációból, esetleg azt érzed, valamit tenned kéne, de nem teszed... Te tudhatod csak, hogy milyen érzések kavarognak benned. Ne aggódj, csak próbáld meg megtalálni a probléma forrását, és old meg. Utána nyugodtabban fogsz aludni :)
2022. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy rakat embert öltem már meg álmomban. Pisztoly kés fojtogatás széttépés meg ilyenek. Mégis normális vagyok. Az ilyen dolgok kellemetlenek és nem szívesen csinálnék ilyesmit a valóságban. Erre jó az álom egy rakat olyan dolgot csinálhatsz ami a valóságban főben járó bűn és teljesen más is.
2022. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valamiféle elfolytott düh eredménye lehet. Feltéve, ha nem cuppantál rá mostanában a horrorra vagy az erőszakos filmekre.

Esetleg kezeletlen harag is lehet.

Én tegnap reggel olvastam egy hírt, hogy egy anyukabosszút ált a gyerekeit pedofilizáló szomszéd bácsin, jól megszurkálta és most 4 évvel később kiengedték. Talán te is belefutottál ebbe vagy valami hasonló cikkbe és ez hozta fel benned ezeket az álomképeket. Bár látom juniusi a kérdés, tehát ez kizárt.

2022. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!