Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire hiszel a sorsban?

Mennyire hiszel a sorsban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ÉN úgy hiszem hogy magunk alakítjuk a sorsunkat, mindent amit teszünk, annak következménye van, de semmi nincs kőbe vésve, minden rajtunk áll.

Vagyis olyasmiben, hogy eleve meg van írva, hogy mi fog velünk történni, mire visszük az életben, nem hiszek. Minden rajtunk áll.

2010. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig én is azt hittem, hogy nincs megírva a jövőnk, de történt egy olyan dolog, aminek ha pozitív folytatása lesz, akkor mondhatom, hogy én leszek a legboldogabb ember a földön a sors jóvoltából. :)
2010. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sors nálam mint legyőzendő, nem materiális hatalom létezik, ami mindig gátolni akar...

Nem szabad hagyni hogy eluralkodjon az élet fölött..


14F

2010. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mindig is rossz munkahelyeim voltak

fiatal korom óta várom, hogy ez megváltozzon(persze mindig máshol dolgozom)de nem történik semmi

szóval ha a sorsra bízunk bármit, hiába várjuk hogy bármi jobb legyen

2010. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semennyire
2010. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom de hallotam egy házaspár esetéről miszerint lekésték a repülőgépüket ezért boszankodtak is rendesen aztán nem sokkal utána értesültek hogy lezuhant és hogy senki sem élte túl, volt is a nagy megkönnyebűlés meg hogy mekkora szerencséjük volt meg minden...egy héttel a repülő lezuhanása után a házaspár balesetett szenvedet az autópályán mindketten meghaltak...ha van sors akkor nekik az volt hogy meghaljanak...ezt csak gondoltam meg osztom veletek.jah és ha valaki azt állitaná hogy csak kamu meghogy biztos valamelyik filmből ttaláltam ki hát nem ezt nekem anyukám mesélte pár évvel ezelött és emlékszem hogy kivolt akkadva a történet miat...
2010. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!