Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 fiú vagyok, idén leszek...

16 fiú vagyok, idén leszek 17. Az év utolsó napján szilveszterkor nektek megszokták engedni, hogy fennmaradhassatok éjfélig?

Figyelt kérdés
Egyik nap csak úgy eszembe jutott, hogy idén leszek 17, de szilveszterkor maximum fél tízig maradhatok ébren, de általában már fél 9 körül ágyba küldenek.
2022. jún. 29. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 fiú vagyok és nekem nem
2022. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor őszinte részvétem!
2022. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Részvétem! Én már hat évesen is mindig megvárhattam az éjfélt.
2022. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megvártuk az éjfélt. Bár lehet hogy mindig útban lettél volna az újévi szexnél. Amikor anyu apun lovagol, aztán apu az anyu arcába aladinozik. :D
2022. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már óvodásként is fent maradhattunk, pedig nem voltak a szüleim mintaszülők, általában szerettek megszabadulni tőlünk, ha csak lehetett.
2022. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam 14 éves, de sima hétvégén is ébren van éjfélig. Szilveszterkor addig marad, ameddig bírja:D
2022. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!