Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Más is van így vele?

Ez normális? Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Mióta elhíztam egyre többet szeretek enni. És tetszik hogy feszül a hasam, hogy egyre nagyobb leszek.

Tudom káros dolog az elhízás de valamiért ez nekem tetszik.

Sose voltam még ilyen kövér, kicsit furcsa de tetszik.

Sok hátránya van tudom, de imádok enni tényleg.


Ti hogy vagytok ezzel?


23/N



2022. júl. 3. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Egyél is! Csúnyán fest a szakadt, sovány ember. Ha majd nem férsz ki az ajtón, áttilifonálsz a szomszéd ürgének, hogy faragjon le belőle. A Pizza-King áldani fogja a neved, a futárok kevésbé, hogy napi szinten ötször fordulnak. A ruhaboltban havonta kell járnod új cuccot venni, mert minden gúnya szétreped rajtad, bugyi sincs a méretedben, jobb ha beszerzel egy varrógépet. Tegyél félre pénzt vérnyomáscsökkentő tabikra, meg cukorbetegségre szánt gyógyszerekre. Ha lekésed reggel a buszt, nem fogsz tudni utána rohanni, meg kell várnod a kövcsit. A pasik kb le**arnak, de jobb egyedül, hiszen a párod adagját is benyalhatod. 😃 Szóval, nem rossz dolog ez.
2022. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm hogy aggódsz. Az egészségem rendben van:)

És sokkal több férfi is érdeklődik irántam mióta híztam;)

2022. júl. 3. 16:07
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen érhető van aki szeret nagyokat enni és jobban tetszik magának ducibban

sőt vannak akiknek az ilyen nők jönnek be :)

2022. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a futároknak napi ötször fordulni. Elég, ha a kérdező reggel bedobál minden létező dolgot a Netpincéren belül az éttermes kosárba, aztán majd előbb-utóbb csak megérkezik!
2022. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4 egyébként igen ;)

Amúgy meg főzni is lehet:)

2022. júl. 3. 16:22
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
igazábol én is híztam utobbi egy évbe kb 30 kg.-ot ,de őszintén és se bánok szeretek kisit kövérebb lennni na meg persze sokat enni még asse zavar ha feljön még pár kg
2022. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6

Élvezd az életet:)

Hány kg vagy ha szabad kérdezni?

2022. júl. 3. 17:02
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
110 körül
2022. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
és te hogy állsz?
2022. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Az szep:)

Én szerintem 120at átléptem már.

2022. júl. 3. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!