Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » IQ tesztet hol tudok kitölteni?

IQ tesztet hol tudok kitölteni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg csak én vagyok béna, de neten nem találtam semmi hasznos információt, csak olyanokat adott ki, hogy kitöltöd, és ha megadod a bankkártya adataid, akkor kiderül az eredmény. Olyan IQ tesztet hol találok, ami valós eredményt ad? Milyen költsége van?

2022. júl. 8. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
ez az első teszt
2022. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

gugli nem a barátod? :-)


[link]

2022. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Akár itt is, jelöld meg a megfelelő választ és kiértékeljük:


🔘 okos vagyok

🔘 buta vagyok.

2022. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl. itt:

[link]

Ez nemzetközileg is elismert. Annyi vele a "probléma", hogy az online teszt csak 125-ig mér, míg a hivatalos tesztjük 135-ig, azért már fizetni kell és helyben kell kitölteni.

2022. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a hasznos választ, neki ment a zöld!
2022. júl. 8. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mensa.hu

Van egy online próba teszt, lehet náluk jelentkezni is személyes tesztírásra. Ami ugye fizetős.


Elértem az online teszt maxiumát s kaptam egy hívó levelet.


Annyira nem érdekelt, poénból töltöttem ki pár ismerőssel versenyeze. Ironikus volt, hogy az, aki a legkevésbé akarta kitölteni, tesztmaximummal teljesített.

2022. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!