Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Naruto fanok?? Lenne egy...

Naruto fanok?? Lenne egy hosszú de fontos kérdésem.. Többi lent

Figyelt kérdés

Aki elolvassa, előre is köszönöm


Szóval hol is kezdjem.. Kb két és fél hete elkezdtem olvasni egy anime-szerepjatekos oldalon, két anime srác szerelmes-erotikus történetét( ugye a Narutoban szerepelnek). Pár napja végeztem vele, de természetesen újraolvasom hamarosan, annyira a lelkem mélyére hatolt.

Non-stop azt olvastam, még a nyaraláson is elég gyakran.

Na térjünk a lényegre..furcsa, de mégis jó hatással volt rám, bár már kezdem azt érezni hogy lassan már beteges, és átveszi minden gondolatom helyét

Ezek a karakterek amúgy is a fav-ok közé tartoztak,de így, hogy teljesen véletlenül pont ráakadtam egy ilyen jó szerepjátékra róluk, teljesen elvesztettem az eszem

Elképzelem, az egyik karakter helyébe,hogy én vagyok az, és teljes lelkemmel átélem a leírtakat

Állandóan erre a szerepjátékra gondolok amikor nem olvasom

Rájuk gondolok, és beleremegek, hogy nem érinthetem meg őket, nem olelhetem, meg ilyenek..amiket ugye leírnak benne

És valahogy, valamilyen formában mindig belekerülnek az álmomba(mondjuk nem csoda)

És lassan depressziós leszek, hogy nem létezik ez, de mégis, nekem ez az egész story ad jelenleg erőt mindenhez.. és nekem ez a kitalált fantáziavilágom, a való világ... én ebben élek, ez a lelki nyugalmam,támaszom

Meg pl ilyeneket képzelek mindig, hogy egyszer, amikor egyedül vagyok a szobámban, odajon hozzám az egyik karakter,vagy mindkettő, megfogják a kezem és a való világból, egy ajtón keresztül átléptetnek ebbe a fantáziavilágba, és ott élek örökké. Ugye a Naruto világában, úgy hogy ők a társaim/az egyik karakter helyében én vagyok.

Tudom hogy ez lehetetlen, de valamiért mégis remélem, hogy egyszer hátha valóra válik...

Természetesen tervben van a közeljövőben, hogy írok róluk egy hosszas storyt/ valakivel megirok egy szerepjátékot (bár idk kivel mert barátaim meg nincsenek xd)


Akit egyébként érdekel a szerepjáték linke, privátban elküldhetem, de ide így nem szeretném kirakni


Próbáltam a lehető legértelmesebben elmagyarázni, de csak késő van már(vagyis nekem igen:D)


Nektek erről mi a véleményetek, ez normális még?

Tudtok esetleg valami tanácsot adni?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


16L



2022. júl. 18. 03:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez teszi ki minden gondolatodat jelentősebb ideig az már azért beteges. Ha pár nap után ez lejjebb hagy akkor még azt mondom hogy ilyen korban normális.

Próbálj meg amúgy kicsit a való világban élni, szerezz barátokat, csinálj velük programot.

2022. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp próbálj már dolgokkal is foglalkozni mellette, amivel csak lehet. Barátkozz, ismerkedj, nem szabad elfelejteni melyik világban élsz.

Esetleg amúgy ha szeretnéd elküldheted a történetet, mert engem is érdekel

2022. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképpen nem jó hogy ennyire elszakadsz a valóságtól. Hobbiszinten teljesen oké lenne, de amit te leírtál már durva.
2022. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez már súlyos.
2022. júl. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!