Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha találnátok több tízezer...

Ha találnátok több tízezer forintot a földön megtartanátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 22:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Természetesen.
2022. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meghát.
2022. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én már volt, hogy találtam. Nem tartottam meg, hanem elköltöttem.
2022. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És hogyha esetleg egy bevásárlóközpontban találnátok is megtartanátok?
2022. aug. 31. 23:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott azért neccesebb a kamerák miatt.De ha félreeső helyen van,lenyúlnám.
2022. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha pénztárcában lenne, akkor megnézném, hogy van-e valami okmány és név cím hozzá. Ott jelezném az elvesztőnek. Meg körbenéznék, hátha látható kié és a tárca leírását kérném igazolásnak meg a tartalmát.
2022. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudom, hogy kié, akkor visszaadom neki, ha nem tudom, akkor nyomozni azért nem állok neki. Nem szabadna elvileg eltenni, mert én ezt nem is tudtam? Mit kell vele akkor csinálni, leadni a pénztárosnak?
2022. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán lesz fizu és minusz 50 ezer a számlámon, szóval azt hiszem megtartanám. Persze, ha iratok lennének mellette a tulajdonostól, az mindent megváltoztat és kellemetlen döntéshelyzetbe állítana engem.
2022. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sosetom ***** válasza:

Ha vannak iratok ami alapján beazonosítható a személy, akkor visszaadnám.

Ha nincs semmi ami erre utalna és nem látok senkit aki veszettül keres vlmit, eltenném.

2022. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nagyfater ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha olyan tárcában találnám, amiből kiderül a tulajdonos, akkor visszaadnám, egyébként nem. Egyszer egy üzlet pénztárában ottfelejtettem a tárcámat az összes papírommal és párezer forinttal, és fél óra múlva már hiába mentem vissza. Akkoriban még nagyon macerás volt az elveszett igazolványok pótlása, és akkor megfogadtam, hogy ha én találok egy tárcát, nem adom vissza a tulajnak. De aztán belegondoltam, hogy nekem milyen érzés volt tudomásul venni egy másik ember lelketlenségét, ezért meggondltam magam....
2022. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!