Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez így csalásnak számít a...

Ez így csalásnak számít a human benchmark oldalon?

Figyelt kérdés
Sequence memoryban elértem 42-ig. De úgy csináltam, hogy 6-ossával megjegyeztem őket, és valami alakzatot rögzítettem hozzájuk a fejemben. Tehát nem egyről egyre megjegyeztem őket, hanem az általam belelátott alakzatokról tudtam, hogy mi következik. Ez így mennyire fair? Nem tököltem sokat sosem, 3-5 másodperceket maximum körönként.

2022. szept. 12. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
2022. szept. 12. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor lenne csalás, ha bármilyen külső eszközt használsz, ami tőled függetlenül eltárolja a megoldást vagy annak egy részletét, és azt használod fel, nem önerőből oldod meg.

Te egy memorizációs módszert alkalmaztál, de ugyanúgy önerőből és külső segítség nélkül oldottad meg egy pontig a feladatot, én ezt nem nevezném csalásnak.

2022. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, én is így gondoltam. Csak az első 2-3 próbálkozásra 20 körül jött ki. De ez a 42 elvileg kiugróan magas. Valószínűleg legtöbben nem gondolják ennyire túl, megcsinálják egyszer, kijön valami, aztán annyi. Ezért 8-9 az átlag.
2022. szept. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!