Szociopata vagyok?

Figyelt kérdés
Nehez idoszakom volt. Elarultak, becsaptak, nincs munkam. Egeszsegugyi gondjaim lettek. Komolyak. Mindenkitol tavol tartom magam. Tobb baratommal megszakitottam a kapcsolatot. Nem tudom, hogy miert? Mitol lehet?

#Elszigetelodes
2022. szept. 13. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lúzerség. Sajnállak.
2022. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Milyen komoly egészségügyi betegségeid lettek?

Csak azért válaszolok erre a kérdésre mert én is nagy sz@rban voltam, borzalmas gyerekkorral, de amit tudsz tenni, megváltoztatni az értékrended, gondolkodásmódod, becsülsz minden apró dolgot az életben, arra törekszel, hogy jó életed legyen, boldog legyél, hiszen ha nem vagy boldog mást sem tudsz azzá tenni.

Én azt szoktam mondani, hogy minden rossz után jön valami jó, és csak azért hiszek benne, mert nagyon is beigazolódott nálam! Igen is becsüld magad, ne bántsd, próbálj jobban figyelni magadra majd másokra. Sok zuhanással jár kezdetekben a változás iránya felé, de sikerülni fog!

2022. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2-rs! Depresszio, IBS, majd az aduasz: rosszindulatu elvaltozas, amit nem vettek eszre, ugy , hogy hetente vizsgalatokon voltam.
2022. szept. 13. 15:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!