Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam undorítonak?

Miért érzem magam undorítonak?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem magam egyszerűen csak undorítónak. Mintha egy undok bogár, vagy góc lennék.

Ha csak abba gondolok bele, hogy valakinek le kell ülnie (pl. Órán, buszon, stb) mellém rendesen én érzem magam rosszul. És ez csak egy mindennapi eset.

Általában nemkívánatos személynek érzem magam bármilyen társaságban, és van hogy inkább nem megyek oda beszélgetni, csak hogy senkit se hozzak kellemetlen helyzetbe.

Aránylag "vicces" vagyok, a személyes higéniámmal minden rendben, oda figyelek ezekre, és sokszor megkapom azt is, hogy "Nagyon szép vagy"- és társai.

Sokszor érzem úgy, hogy távolságtartóak velem szemben, hiába igyekszem levetkőzni a gátlásaim, a legtöbben, mintha nem díjaznák, ridegek és hasonlók. Sokszor szorongok emiatt társaságban, és hiába öltöm fel a: könnyed vagyok és jófej álarcot belül majd megőrülök, hogy ne csinálhak semmi kellemetlent.

Idegesít, hogy így érzem magam, de nem tudok ezzel mit csinálni.


2022. szept. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ezen csak pszichológus tud segíteni.
2022. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nincs olyan, hogy egyfolytában undorítónak érzi magát valaki, de tegyük fel, hogy tényleg. És ez óriási probléma. Ülj le beszélgetni egy pszichológussal, hátha tud segíteni.
2022. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az önértékelésed nagyon gyenge, és nincs biztos helyed a világban, nincsenek jó barátaid, ezért folyton azon rágódsz, hogy ki is vagy te, mennyit is érsz te, és a körülményeid miatt folyton negatív választ adsz erre a kérdésre.
2022. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!