Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell nőkkel beszélni...

Hogyan kell nőkkel beszélni megértetni magamat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem magad kell megértetni, hanem őket megérteni..!
2022. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy bárki mással.
2022. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Mintha egyenrangú emberek lennének.
2022. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
73%

A kérdés korántsem butaság. Férfi és nő lelkivilága, gondolkodásmódja ég és föld. S amíg ezt fel nem ismeri, el nem fogadja a férfiember, addig nem fog boldogulni. Én jóval több mint fél évszázada voltam gyerek. Szerencsére a mi időnkben még nem volt számítógép. Mi kint játszottunk a grundon, vagy a városszéli láposokon, elhagyott bányaüregekben, stb. Fiúk a fiúkkal, lányok a lányokkal, vagy ha éppen úgy alakult, hogy csak ketten voltunk, vegyesen. A lényeg, hogy mi gyerekkorban, játék közben tanultuk meg a fent írt különbségeket, és a kamaszkorba már ennek a tudásnak a birtokában léptünk, még ha nem is tudatosult bennünk ez az anomália.

Hogy a kérdésre válaszoljak, ezt csak a csajoktól fogod tudni megtanulni, kérdező, mégpedig a saját hibáidon, kudarcaidon keresztül. Nagy vonalakban le lehet írni, hogy míg te a logika mentén, a lányok az érzéseik, megérzéseik mentén élnek és ítélnek. (Valljuk be, nem is rosszul!) Amíg ezt el nem fogadod, nehéz dolgod lesz.

2022. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
A vitákból kiindulva azt kell mondjam, mindenkinek előbb vannak az èrzések, és azokból születnek a gondolatok, és utána a szavak.
2022. nov. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy már rég feladtam bajlódni velük, nem vagyok hozzájuk elég sehogy sem.

Az az egy női ismerősöm, akivel gyakran szoktam beszélni, elég női társaság, és nagyon bírom, és szerettem volna többet is, de legutóbb már majdnem Harvey Weinsteinnek lettem beállítva, mert merészeltem nyitott és barátságos lenni egy nyitottan és barátságosan viselkedő lánnyal, aki aztán megmutatta a valódi arcát.

Majdnem megütöttem vele a bokám.

Azóta újra a szokásos stratégia, ami eddig is megkímélt a ráncoktól.

Rá se nézek, rájuk se nézek. Ha majd valaki maga jön oda, hogyne. Vagy megértik, hogy nekik kell kezdeményezni, főleg egy ilyen metoo fenyegetettséggel teli világban, vagy elfogadják, hogy nincs barátkozás.

2022. nov. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Vagy tudod és megszoktad a női társaságot (anyukád, lány tesód, néhány lány barát óvodából-iskolából) vagy nem.
2022. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45%
Úgy fog megérteni, ha te is felveszed ugyanazt az érzelmi állspotot amiben ô van. Ha unott, akkor unottan szólsz hozzá, ha bánatos, akkor bánatosan, ha lelkes akkor lelkesen, ha dühös, akkor dūhösen (csak ne rá), stb, Azonos hullámhosszon értik meg leginkább egymást az emberek.
2022. nov. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!