Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért élvezem nézni a csatát,...

Miért élvezem nézni a csatát, ami a buszon megy a helyekért?

Figyelt kérdés

Egy olyan busszal szoktam hazamenni péntekente a kollégiumból, ami több nagy várost is érint, én egy olyan helyen szállok fel, ahol még kb üres, de rá 30 percre folyamatosan kezd megtelni, majd elérünk egy megyeszékhelyre, ahol elkezdődik az éhezők viadala.


Már ahogyan megyünk be a megállóba látszik az a nagy undorító ember tömeg, akik egymást lökdösik a jó helyekért, tolakodnak, veszekednek egymással, valamiért nagyon jó nézni a buszból.


Amikor pedig már több ember nem fér fel és lent marad még kb 10 ember és várhat a következő buszra egy órát azt valahogyan nekem onnan jól esik nézni a buszból, olyan vicces nézni a paradicsom vörös arcukat, ahogyan csalódottan állnak ott.


2023. jan. 16. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer nehogy rajtad is így nevessen valaki.
2023. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Én bevezetném kötelezően azt a szabályt, hogy kötelező a legfiatalabbnak az idősnek a helyett átadni, ez esetben neked onnantól állni kellene és ha 1 idős embernek lent kell maradni, mert nem fér fel, akkor a legfiatalabbnak le kell szállni, hogy ő felférjen. Ez esetben röhögnél? Én igen, kárörvendenék rajtad :D és már ezért is megérné bevezetni :D
2023. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%
Azért élvezed, mert te is csak egy sima csóró proli vagy akinek ennyi öröm jutott az életben :D
2023. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

„az a nagy undorító ember tömeg”

Majd, ha te is egy ilyen helyen szállsz fel, akkor te is az „undorító embertömegben” leszel és más fog kinevetni és majd ezt mondja a haverjainak: „nézzétek az a birka (mármint te) nem fért fel a buszra.” Ilyesmin élvezkedni, az eléggé undorító jellemre vall. Ha annak idején Lentiben lettél volna katona, akkor gázálarcban megkúszattalak volna az agyagos sárban, aztán pedig mindenki röhögött volna rajtad, ezt mondva: nézzétek, hogy néz ki ez a tápos (egyetemi előfelvételis) birka jóska.

2023. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen okádé alaknak, mint te, nem válaszolok privátban, egyébként meg így mindenki láthatja, mekkora irdatlan nagy tapló vagy:

[link]

Nyomkodd a hülye telefonod, máshoz úgysem értesz, világ esze, te szuper zseni. Tipikus mai, végtelen buta ember, okos telefonja van, esze nincs. Ebből is látszik, mennyire ráférne a mai szarjankókra egy kellemes másfél éves katonai kiképzés.

Találkozás a 007-essel, ha már közlekedés, akkor neked ajánlom, hallgasd ezt a gyönyörű zenét:

https://www.youtube.com/watch?v=-be9qAUsthc

Milyen nagyszerű élményben lesz részed, amint a 118 tonnás 630-as áthalad az okos kis buksidon.

2023. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!