Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » ELTE GTK mellett lehet kényelm...

ELTE GTK mellett lehet kényelmesen dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a tanulmányaim mellett elvállani egy 25 óra/hét mennyiségű munkát, de nem tudom, hogy egyetem mellett minimum 3.00-ás átlaggal (állami költségs miatt) mennyire lehet kivitelezhető ez.Lehet e ezt kényelmesen csinálni?Ki mennyit dolgozik egyetem mellett?

2023. jan. 17. 00:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem kényelmes, nehéz. De nem lehetetlen.

Lehet a 25 óra kicsit meredek, nem tudom mennyi órád van egy héten.

Én heti 10-15 órát tudok "kényelmesen" dolgozni mérnöki egyetem mellett, mert órákon kötelező a jelenlét (27 órám van).

Egyébként nekem pl.pénteken nincs órám, akkor szoktam dolgozni, meg a hétvégéket is bevállalom. Hétközben meg a barátokkal vagyok, tanulok, pihenek. Megoldható, de azért ne számíts arra, hogy kényelmes lesz.

Viszont tudom, valakiknek muszáj dolgozni. Én is hasonló cipőben járok.

A hónap végén a fizetés majd kárpótol.

2023. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Msc-n a többség levelezőn van, a legtöbb ember fulltimeba dolgozik.Egyáltalán nem kényelmes :D nehéz. Képzeld el hogy végzel a melóval és utána még nekiálsz tanulni estig+hétvégén is. Annyit a suli javárra írnék hogy elég rugalmasan kezeli. Órákat felteszik a netre és a legtöbb vizsga pénteken és szombaton van.
2023. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!