Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hagszínemet,hangerő váltásomat...

Hagszínemet,hangerő váltásomat mimikamat, testbeszédemet hogyan tudom változtatni? Vannak erre módszerek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nagy segítség ebben!
2023. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj 😂😂😂
2023. jan. 29. 09:31
 3/8 A kérdező kommentje:
A színészek hogyan csinálják?
2023. jan. 29. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1:)))
2023. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem viccelek! :D

Egyrészt oldja a gátlásokat. Könnyebben fogsz játszani, olyant is megcsinálsz amit amúgy nem, mert a gátlásaid miatt nem mernéd kipróbálni.

Másrészt a színészeknek van egy mondásuk - nem pontosan idézem: kell 10-15 év mire valaki össze dohányzik magának egy jó hangot és össze iszik magának egy jó karaktert.

Harmadrészt a színészek évekig tanulják, gyakorolják a szakmát.

Ha érdekel a téma komolyabban, akkor keress valami színjátszókört a környékeden ahol akad valaki képzettebb aki tud segíteni.

2023. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, valamennyire oldja a gatlasaimat az alkohol :).

Amúgy introvertalt vagyok.

A színjátszókör ingyen segít?

2023. jan. 29. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is introvertált vagyok, úgyhogy akkor már tudom miért nem megy a színészkedés. Keress más művészeti ágat az önkifejezésre!

Nem tom, nem járok színjátszókörbe... introvertáltként már attól feláll a szőr a hátamon ha rágondolok :DD

2023. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem érdekel a színészkedés, csak nem tudom hogy menne élesben, az emberek előtt ☺️ biztos végig izgulnám..
2023. jan. 29. 16:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!