Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha egyre többször...

Mit tegyek ha egyre többször jut eszembe a menekülés ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
30 éves fiatal anyuka vagyok. Van egy 2,5 éves kislányom és egy lassan 3 éve tartó házasságom. 5 éve ismerkedtünk meg, az elején minden jól alakult, sok közös programot szerveztünk és mindig kimozdultunk valahova. Többet is voltunk együtt szóval a szexuális életunk is rendben volt. Engem kicsit váratlanul ért amikor várandós lettem a kislányunkkal, hiszen még nem is éltunk együtt és házasok se vtunk. Tudtam h valamikor össze fog jönni és akkor még párom nagyon szeretett vna már gyereket, de én nem éreztem magam igazán sose felkészülve magam erre. Beszéltunk róla elkèpzeltuk milyen lenne, de a valóságba nem gondoltunk bele. Sajnos a szuleivel kezdetek óta nem igazán tudtam összebaratkozni és sose kedveltek engem ezért csak egy egy napot töltöttem itt náluk. Én el szerettem vna költözni mikor megtudtam hogy várandós vagyok de sajnos az anyagiak miatt nem jött össze így kénytelen vtam hozzájuk költözni. Azzal a feltétellel jöttem ide h majd kb 1 év múlva külön megyünk. Ezzel mindenki egyetértett h jó lesz így kicsit gyujtogetunk és elengednek minket. Sajnos úgy alakult h csak jövőre fog összejönni ez a dolog. Viszont odáig jutottunk sajnos h teljesen megromlott a szüleivel a kapcsolatom az állando veszekedések cseszegetések miatt. A férjemmel is eltávolodtunk a kislány születése óta komkrétan nem is tudunk normálisan leülni beszélgetni nap mint nap és alig jut időnk az egyuttlétekre is. Soha nem mozdultunk ki ebben a 3 évben semmi közös program csak 1 évben max kétszer elmentünk 1 2 napra vhova. De a legtöbb időt itthon töltöm azt leszámítva h havi egyszer eljutok a szüleimhez másfél órára hétvégén. Teljesen össze vagyok törve lelkileg nincs semmi életkedvem és anyaként is sajnos csődot mondtam mert nem tudom jól ellátni tanítani nevelni a gyerekemet. Nagyon nehéz úgy ha alapból életunt rosszkedvű stresszes vagyok. Rengeteg segítséget kaptam terhesen is és utána is de így se tudok jó anya lenni. Igazából a sok bantas durva beszólások miatt amik már sajnos napi szintuek úgy érzem egyre jobban h menekulnék a mostani élethelyzetemből. Hogy nem akarok így leélni egy életet hogy nem vagyok boldog. Nagyon sokszor jut eszembe h jobb lenne elmenni innen örökre h ne nehezitsem meg a férjem és a szülei szüleim életét.
2023. febr. 8. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

FÉRFIKÉNT!


- Sosem értem, hogy mikor tanuljátok meg ti nők, hogy a férfiak 99,9%-a SOHA nem akar feleséget, és pláne nem akar babát?


- Elmennél/meghalnál? És a gyerek? Ezzel a lépéssel csak neked lesz könnyebb, nekik nem.


- Neked amint lehet egy MUNKA kell. Nem feltétlen a pénz, hanem inkább az ingerek miatt. Legalább valami 4-6 órás árufeltöltő, postás, takarító,...BÁRMI.


- Ha mégis lépsz, lakásos melót keress, és legyen annyi gerinced, hogy a gyerek nevelését a szüleidre, pasidra írasd jogilag!

2023. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jövőre biztosan menni tudtok?

A kislány otthon van Veled, vagy intézménybe jár?

Van munkahelyed, ahová visszavárnak?

Tudja a párod, hogy min mész keresztül?

A szülei milyen módon bántanak? Nincs lehetőség magatokra zárni az ajtót és kirekeszteni Őket?

2023. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!