Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kellene mindenkinek...

Miért kellene mindenkinek megfelelési kenyszeresnek lenni egyesek szerint?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmas hogy az emberek nem a saját szemelyseguket elik es ezt at akarják másra vetíteni. Főleg a nők.


Elitelnek azért vkit mert nem tucat, nem átlagos, onmagat adja.


Olyan mintha népbetegség lenne.


Én nem azt mondom h utálom az embereket de szerintem mindenki értékesebb, szerethetőbb, boldogabb lenne ha onmagat adná es leszrna masok véleményét.


En magamra talaltam kileptem a megfelelesi kényszerből es masok ezért próbálnak ezerrel eltaposni, ami nem fog sikerülni



2023. febr. 13. 18:53
 1/5 Kólauborkával ***** válasza:
86%

Azzal, hogy valamennyire alkalmazkodsz, azzal nem önmagadat dobod el, hanem illeszkedsz az általános viselkedéshez, tehát pl.: szerintem nem egyedi odaszarni a sör mellé az áruházba, néhány ember annyira “egyedi”, hogy megteszi.


Azzal, hogy nem szarsz a sör mellé az áruházban nem az egyéniségedet nyomod el, hidd el.


Nyílván vannak emberek, akik pedig minden pillanatban azt lesik ki mit gondol róluk, mindenki ki nem mondott elvárásainak igyekszik eleget tenni, nos ilyen is van.


Viszont mind a két végletből kevés van. Sokkal több az olyan ember, akit te igyekszel leírni, tehát közepesen illeszkedik a társadalmi viselkedéshez, de az egyéniségét sem dobja el. Nem is értem miről beszélsz, szerencsére a kirakatembereket hamar kiszorítom az életemből, de akiket ismerek azok köszönik mind egyéniségek, magukat adják.

Azt nem értem ki miért próbálna eltaposni…. Nem te “emelkedtél feljebb”, majd igyekszel taposni másokon? Azt persze senki nem szereti, a magas lóról nagyot lehet esni.

2023. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves vagy? Elég komoly megfelelési kényszert látok.
2023. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 ha nem tetszik, lehet takarodni a ringyóhoz,aki kitojt téged. engem hagyjál békén!
2023. febr. 14. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindjárt világos szinte minden:)
2023. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni.
2023. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!