Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gyűlölöm ennyire a...

Miért gyűlölöm ennyire a terhes nőket? De azokat is akik már megszülték a gyereket. Nem szándékos a dolog de valami nincsen rendben nálam?

Figyelt kérdés

Azokat nem utálom akiké már kis iskolás.


Az állatokat jobban kedvelem.


26/F



#gyerek #baba #terhesség #nő #gyűlölet #Undor, megbotránkozás
2023. febr. 14. 11:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Ha meglátok egyet is, elfog az a mélységes gyűlölet. Szó szerint görcsbe rándul a gyomrom és olyan gyűlöletet érzek hogy nem tudom leírni....
2023. febr. 14. 11:26
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha meglátom egyet is elforfitom a fejem. Meg nem adom egyiknek se azt az örömöt hogy rájuk nézzek. Feltételezem ez eléggé feltűnok nekik....
2023. febr. 14. 11:27
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy pszichológust kellene felkeresned a dologgal. Kicsit leásni, hogy mi okozza ezt az érzést és kideríteni, hogyan lehetne úrrá lenni rajta.
2023. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert még szűz vagy. És az is maradsz.
2023. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Abban biztos lehetsz, hogy baj van a toronyban.

. Meg nem adom egyiknek se azt az örömöt hogy rájuk nézzek. Feltételezem ez eléggé feltűnok nekik.... <-- hidd el, pont letojja mindenki, hogy te rájuk nézel-e vagy sem. Engem pl. zavart amikor várandós voltam, és bámultak. Szóval velem még jót is tettél volna, ha nem nézel rám.

Nem tudom kinek érzed magad, hogy úgy gondolod vadidegeneknek örömet okozna, ha rájuk nézel, mert hidd el, pont egy ugyanolyan porszem vagy a gépezetben, mint akárki más, tehát..

Menj keress magadnak valami hobbit, vagy egyenesen életet, és törődj a saját dolgoddal, mint a többi normális ember.

2023. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Eleve bármilyen társadalmi csoportot így gyűlölni abnormális dolog. Ahogyan már írták: baj van a toronyban!
2023. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
24%
En meg az ilyen együgyüeket utálom. És?!
2023. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz!!!!
2023. febr. 14. 12:10
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Mert eléggé nagy arányban viselkednek úgy a fent leírt állapotukban, mint ha különlegesek lennének.
2023. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
8. Ja mert voltál prostival gondolom, egyébként azért mert tudat alatt tudod, hogy neked valószínűleg nem fog szülni senki. Pedig majd szeretnéd, de lehet magadnak se vallod be. De hogy nem vagy normális az száz százalék.
2023. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!