Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy ilyen döntés előtt...

Ha egy ilyen döntés előtt állnátok ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy éppen autót vezettek és egyszer csak megláttok az út egyik oldalán egy öregembert, míg a másik oldalán egy fiatal kisgyereket.

Ekkor mit ütnétek?


2023. febr. 17. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
A fejemet a falba, hogy ilyen fogalmazási készséggel, logikával meg ésszel rendelkezem.
2023. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
87%
Fék. Vagy egyszerűen áthajtok a kettő között. Esetleg le az útról.
2023. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább úgy kellett volna kérdezni hogy kit mentenél ki valahonnan ha csak egyre lenne idő pl.

Amúgy nyilván az öreget lenne logikus a többség szerint, mivel szerintem tökmindegy hogy valaki él e vagy hal, így mindegy

2023. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A féket " ütném ".
2023. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége hány évesek, az élet élet, egyikőjük ek se kellemes ha áthajt rajtuk egy kocsi. Ahigy írták előttem fék és le kell hajtani az útról. Én is ilyesmin gondkoztam nemrég csak más helyzetben.
2023. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Az élet értéke nem attól függ hogy ki hány éves! Lehet hogy az öregember élete fontosabb mint a kisgyereké. És fordítva is lehet! Te nem döntheted el, hogy melyikük élete fontosabb! Mert nem tudsz róluk semmit sem!
2023. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ezt a viccet angolról fordítottad?
2023. febr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fék és figalmazás tanfolyam......
2023. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van jelentősége! Orvosként balesetnél a gyereket/ fiatalt előbb kell menteni, mint az időst.
2023. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!