Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha szinte egész életemben...

Ha szinte egész életemben boldogtalan voltam, lehetek valaha boldog?

Figyelt kérdés

Kiskoromban érzelmileg eléggé elvoltam hanyagolva és mindig is gátlásos voltam és szorongó. Most értem el odáig, hogy ez már kihat az egész életemre és áprilisban pszichológus segítségét kérem. Tud akkora változást hozni egy pszichológus segítsége, hogy kicsit lazább életfelfogásom legyen?

20/L



2023. márc. 23. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, tud, mivel képes neked új irányokat mutatni, és meg tud szabadítani a berögződött gátlásaidtól és szorongásodtól, ha őszinte vagy vele. De ez nagyon fontos, minden kérdésére őszintén kell válaszolnod, akármennyire is rosszul eshet ez neked.
2023. márc. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tud, de neked is bele kell tenned a munkát saját magadba.
2023. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sosetom ***** válasza:

Az önismeret is fontos szerepet játszik ebben, olvasgass a témában.

A pszichológus ajtókat nyithat előtted, ha van bátorságod belépni képes leszel elengedni a "szemetet", megnyugodni és más szemmel nézni a világot.

Hajrá!

2023. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a pozitív választ!
2023. ápr. 11. 10:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!