Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Transzszexuális férfiként,...

Transzszexuális férfiként, amikor megyek majd úszni mehetek a női öltözőbe öltözni?

Figyelt kérdés
Sajnos férfiként születtem ,de belül nő vagyok, nőként gondolkodom, majdnem minden szempontból nő vagyok és úszni még nem voltam , de úgy el szeretnék menni viszont biztos nem akarok a férfi öltözőbe öltözni nagyon nem érezném jól magam több szempontból is, így a nőibe mennék mi a megoldás erre? Vagy inkább ne is menjek úszni, mert egy nem elfogadó társadalom?
2023. márc. 25. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Napi ezredik LMBTQ kérdés. Kizárt, hogy ezt egy transz írta ki. A legtöbb uszodában kis öltözőkabinok vannak. Erről ennyit.
2023. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tehát elmennél a speedoban és melltartóban? Érdekes látvány lenne... Itt messze nem csak az öltöző a kérdés. Talán transz-napot kéne szervezni.
2023. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%

Kislányom, ez Magyarország. Itt nem terem már neked semmi. A férfi és a női öltözőbe sem férsz be sajnos, mert ki fognak nézni. Ebben az országban már nincsen számodra öltöző. Javaslom a hanyatló nyugatot. Pár évig még menő lesz, hogy Isten akaratával megy szembe az ember fia vagy lánya. Aztán már nem lesz számodra máshol öltöző legfeljebb KualaLumpur-ban. Ez van kisfiam vagy kislányom.

De ez nem csak a te hibád, hanem a hanyatló nyugati civilizációé is, amely bölcsesség helyett marhaságokkal eteti a népeket.

Zavarba ejtő jelenség a fajtád, bármi is legyen az, nemhogy az öltözőben, de még akkor is, ha a képernyőn bukkanik fel. Az ember, akit elragadott az ördög a megtévesztéseivel.

azért írom le mindezt neked, hogy pofára ne essél az öltözőben. Mert a felnőttek egy része szert tehetett a toleranciára, de a serdülők gonoszok.

Így már nem mondhatod őszintén, hogy senki sem figyelmeztetett. Csúnya dolog átverni embertársainkat a hamis megjelenéssel. Bizony, már most elvetted a jutalmadat.

Bár jobb híreket közölhettem volna. De ez Magyarország és ebből a szempontból egészen jó hely.

Sajnálom a fajtádat, mert zavart keltett a gonosz az elmédben , hogy ne ismerd fel magadat. De miért nem álltál inkább papnak? (nem apácának, hanem papnak)

"Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

És a világ nemteleneit és megvetettjeit választotta ki magának az Isten, és a semmiket, hogy a valamiket megsemmisítse:

Hogy ne dicsekedjék ő előtte egy test sem."

( 1 Korintus 1:27-29)

Persze minden visszacsinálható, de a fütyköst én tuti nem vágatnám le azért.

2023. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!