Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha 13 évesen kiégettn...

Normális ha 13 évesen kiégettnek érzem magam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Termeszetesen nem normalis dolog, es 13 evesen meg nem is lehetsz kiegett. Mit jelent ez szamodra?
2008. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mit értesz te ezalatt, h kiégett?
2008. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugymond öregnek érzem magam.Ezt nem szószerint értem.Már annyi minden rosszat megéltem hogy elegem van az életből.Nagyon érzékeny vagyok,sokat sírok.Már elegem van az egész életemből,semmi jó nincs benne valószínű nem is lesz és ez az én hibám.Magamat nem tudom megváltoztatni.Már csak tűröm hogy élek.Nagyon vágyok a szeretetre.Talán szeretet hiányom van?
2008. dec. 28. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
szerintem mindenki érzett már igy, de ha csak ezzel terheled magad és a környezeted, nem fog segiteni. találj magadnak egy új hobbit, nem muszály hogy sport legyen, vagy mozgással járjon, lehet valami kézmüves dolog is, alkoss valamit. ha levert vagyok, énis érzem azt, hogy akkor most elég, de kezdek magammal valamit, és a végén elhiszem hogy nincs baj.
2008. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra mondjak hogy kiegett, aki ejszakai eletet el, koran kezdi a pasizast, es ejjelezik! Az arcan, boren, mindenen latszik, hogy kiegett. Te nem kiegett vagy, hanem inkabb lelki problemakkal teli!
2008. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak kamaszodsz, idővel elmúlik!!!KITARTÁS!!!!
2009. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis 13 éves vagyok én is így érzek néha de az amit te írtál ez nem állapot sztem keress fel egy pszichológust és foglalkoztassad magad vmivel írj verseket az érzelmeideről énis ezt csinálom és utána sokkal jobban érzem magam nembaj ha nem rímel aza lényeg h. add ki magadból amit érzel ha nem segít akkor már énsem tudom nem vagyook orvos
2009. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 15/L vagyok és én is így érzek. De abban bízok, hogy később jobb lesz. Úgy 30 évesen.
2009. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Öregnek érzed magad: tipikus 13 éves érzés, ki fogod nőni :)
2009. jan. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez bizony így van, elmúlik;) Én 30 vagyok. Visszagondolva, az eddigi évekre, mindegyiknek megvolt a maga előnye. Tizenpárévesen még lehettem gyerek. Most is néha jól jönne:)Merj tini lenni! Semmi baj, szerintem olvass sokat szépirodalmat, megtalálod a rokonlelkeket, és hogy ők hogyan élték ezt meg.
2010. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!