Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok az elmúlt fél...

Miért vagyok az elmúlt fél évben ideges?

Figyelt kérdés
sok apróságon felhúzom magam és vagy egy 10 percig ideges vagyok, ez mitől van?
2008. dec. 28. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Hormonok?
2008. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Erre most komolyan idegenektől várod a választ?
2008. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én reménytelenül szerelmes voltam fél évig, és ugyanigy éreztem magam :( lassan elmúlt, és megszünt az állandó feszültségem, idegességem, szóval szerintem az lehetett nálam az ok.
2008. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stressz, kifáradás, alvászavar, depresszió, vérnyomásproblémák stb., mindez túlhajszoltságtól a személyes konfliktusokon át a hibás táplálkozásig ... szóval millió dolog okozhat ingerlékenységet, ezzel a kérdéssel nem lehet mit kezdeni.
2009. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez attól is függ hogy van e valamilyen családi vagy valamilyen problémád!mert akkor a legkisebb dolgon is felhúzod az agyad
2009. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!