Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam rosszul...

Miért érzem magam rosszul attól, ha nem válaszol az, akit szeretek?

Figyelt kérdés
Komolyan tudni szeretném mi ennek a pszichologiai háttere... Ha nem válaszol, csak pl 10+ óra elteltével, vagy esetleg másnap, akkor konkrétan rossz érzéssel telik a napom, sőt még zavarnak is a körülöttem levő emberek... mi lehet ennek az oka?
2023. ápr. 7. 19:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Igazából ilyenkor mindig azt érzem, hogy jó én nem keresem többet, mert ez sehova nem vezet... aztán amikor végre válaszol, akkor örülök neki és lazára veszem a helyzetet.
2023. ápr. 7. 20:02
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószíműleg az illető elfoglalt, dolgozik, és nem abba van belemerülve, hogy chatelgessen egész nap. Saját tapasztalatból mondom, ha komolyabban benne vagyok a munkában, még a hívásokat sem veszem fel, nemhogy egy üzenetre válaszolgassak, és ez bizony eltarthat akár egész nap is, ha valakinek pörgős az életmódja.
2023. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát, Ő nem ilyen :) Egyszerűen csak van, hogy gondol egyet és random ignorál.
2023. ápr. 7. 20:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem ez engem miért zavar.
2023. ápr. 7. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert fülig bele vagy zúgva,és azt akarod hogy mindig veled foglalkozzon.
2023. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pontosan, igényled a figyelmét, csak akkor ezek szerint ez nem egy kétoldalú dolog.
2023. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát úgy fest. De sajnos ő az egyetlen ember, akit szeretek... igaz, hogy jobb akkor, amikor inkább nem is keresem hetekig, de az is tény, hogy akkor amolyan "felszínes" az életem, nem igazán érzek semmit senki iránt.


Ilyenkor legalább van bennem egy mély érzelem.

2023. ápr. 7. 20:29
 8/13 anonim ***** válasza:
"Bizony, bizony, mondom néktek: aki hallja az én igémet, és hisz abban, aki elküldött engem, annak örök élete van; sőt ítéletre sem megy, hanem átment a halálból az életbe." (János 5:24)
2023. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
No ez most hogy illett ide? :)
2023. ápr. 7. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Hittérítőre itta magát.:D
2023. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!