Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 09:03
A kérdező szavazást indított:
100 M Ft most azonnal
1 milliárd Ft 10 év múlva
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsőt. Nem tudom mi lesz 10 év múlva, és a pénzre is most van égető szükségem.
2023. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100 milla minden gondom megoldaná és 10 éven belül kéne, szóval azt.
2023. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés...

100 millió forint manapság nem olyan borzasztóan sok pénz. Egy átlagos családi ház ára.Veszek egy házat és olyan, mintha nem is lett volna. Az életminőségem pillanatnyilag javul, de nem tudok luxus dolgokra költeni, nem jutok el belőle egzotikus helyekre, nem tudok belőle egy Ferrarit venni és fenntartani, ugyanúgy el kell járnom dolgozni. Csak annyi, hogy van egy házam...

1 milliárd, ha befekteti az ember, egész hátrelévő életében jól megél belőle. Nem kell dolgozni járni, tud hobbira, utazásra is költeni belőle. Csak! Ki tudja 10 év múlva élek-e még. (Nálunk a családban szüleimet, nagyszüleimet figyelembe véve nincs 60 év az átlag élettartam.) Vagy mi történik addig. Az nem olyan kevés idő.

De! Mivel most sem nyomorgok, nem vagyok hajléktalan. Bár nem keresek sokat, nem szoktam panaszkodni. Mivel ez így is, úgy is plusz pénz, veszítenivalóm nincs, inkább a másodikat választanám.

2023. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!