Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne megválltoztatni...

Hogyan lehetne megválltoztatni a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz ember vagyok szerintem...

Az emberek azt mondják hogy nem igaz de szerintem csak nem akarnak bántani...

De 360 fokot akarok változni mert nem akarok rossz ember lenni...

Nehezen barákozok, félek a kudarctól, nehezen viselem a streszt, nem tudom kontrolálni az érzéseimet, duhkitoréseim vannak de olyankor is amikor teljesen nyugodt vagyok, és ezzel felzaklatok másokat, tul sokszor kérek bocsánatot feleslegesen és ez is idegesít másokat, elment a kedve mindentől és megszoltak multkor is hogy legyek vidámabb aktivanb. Ez is zavarhat mást.

Igazábol az egész lényem egy rossz negativ forma. Nagyon régota gondolkodom az on*yilkosságon de azzal sem érnék el aokat.

Változni szeretnék.

Egy magabiztos ember akarok lenni aki mindenkinek optimális. Ugy érzem mindenkinél én vagyok a hibás mert ilyen vagyok amilyen.

És ezért vagyok rossz ember. Mindenkit csak lehuz.



2023. ápr. 15. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp fordulj pszichológushoz, sokat tud segíteni. Illetve 360 fokban ne akard megváltoztatni magad, hiszen úgy ugyanoda jutsz vissza.
2023. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mem akarok menni. Mert nem vagyok beteg. Csak változni akarok... Mert érzem hogy rossz ember vagyok...
2023. ápr. 15. 20:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen utanna mar rájottem hogy elirtam amikor kiirtam
2023. ápr. 15. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
A ténylegesen elmebetegek pszichiáterhez járnak, nem pszichológushoz. Nagyon nem mindegy. Ha valóban fejleszteni akarod a személyiséged, akkor ebben egy pszichológus segíthet. Egyébként első lépés: szállj le a földre, és ne gondold okosabbnak magadat másoknál.
2023. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom egy cseppet sem. Sőt... Inkább átlag alatti alatti vagyok.
2023. ápr. 15. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig javaslom a pszicholóflgust, oda nem a full szefósok járnak. Egyébként részben átérzem a problémádat, viszont fontos rájönni arra, hogy ezt önmagad képtelen vagy megoldani.
2023. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egy magabiztos ember akarok lenni aki mindenkinek optimális."

Miért akarsz mindenkinek megfelelni? Magabiztos lehetsz, csináld, amit akarsz. Amíg nem ártasz másoknak, nem vagy rossz ember.

2023. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves, kérdező!


Nem vagy ezek miatt rossz ember. Csupán másképp működsz valami oknál fogva s ezt vagy ezeket az okokat kell feltárni.


Az is lehet, hogy szimplán nem vagy NT személyiség biológiailag.


A válaszadást folytatom privátban.

2023. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy változnod kell.

Nézd, hasonlóan voltam, mint te. Ez nálam végül drogozáshoz, de tényleg fékevesztett füvezéshez és iszogatáshoz vezetett.


Aztán tulajdonképpen, amikor a padlón voltam letérdeltem Isten előtt. Beláttam a bűneimet és megbántam. Könyörögtem Jézushoz, hogy csináljon valamit, mert én már nem bírom tovább magamat elviselni. Erőt adott a folytatáshoz. Lenyugodtam. Ahol lehet, elmondom a sztorimat. Akkor valami különös dolog történt. A régi énem meghalt, bűneit keresztre vitte Krisztus és íme új jött létre.


Jó, néha iszogatom évente 3-4 szer. Meg néha egy spangli is elmegy, de már messze nem az van, mint annak előtte.


A munkahelyen jól érzem magam, szeretnek. Kritikusok pedig mindig lesznek. De nem b.szogatásnak kell venni, hanem építő jellegű kritikának minden visszajelzést.


Mondjuk a gyerekeim szeretnek. Ex nejem lezbikus lett. De úgy éppen hogy, de élhető az életem. Ahoz képest, ahonnan indultam, ez nagy szó. Nincs hitel, nincs tartozás, van társaság.


Jézust keresd. Ő az igazság. tanít és nem utasít el. Isten pedig elfogad olyannak, amilyen vagy. Jó vagy Isten szemében Kérdező. Ő nem a teljesítményre megy, hanem a szívedet vizsgálja.

Tanulj a lelki értékekről , alázatról. Krisztust pedig igyekezz megismerni, tőle tanúlni és ne róla. Biblia.


Nekem ez segített magamra lelni és így lett meg a lelki békém.

2023. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!