Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan létezhet hogy valaki...

Vv10tibor kérdése:

Olyan létezhet hogy valaki annyira tökéletes legyen az élet minden egyes apró területén hogy az már illegális-nak számítson?

Figyelt kérdés
Igen magamról beszélek! Azt érzem mindenbe annyira tökéletes vagyok! bármire belekezdtem mindig tökéletesen csináltam! 20 éves vagyok és soha még egy apró hibát se vétettem életem során!

2023. máj. 3. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hahaha...ez marhajó...fogadjunk, hogy egy pilótafelvételin már az orvosin megbuknál..ha mégsem, akkor a teszteken hasalnál el, és kiderülne a csekélyke IQ-d.


Több szerénységet. Tudod mi az? Hát perszehogy nem.


Jelentkezz pilótának.

2023. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, barátom nálam megbuktál.


1. Tévesen használod az illegális szó.

2. Hibásan toldalékolod.

3. Írásjelek több helyen hiányoznak vagy hibásan alkalmazod. Húsznak írni az életkorod helyesebb lenne.

5. KÉRDEZEL

2023. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rád bíznék pár dolgot, biztos beleroskadnál, hogy nem menne.


Ne használd ilyen magabiztosan az "élet minden egyes apró területén" kifejezést.


Egy igazán intelligens, nyitott és értelmes ember tisztában van azzal, hogy a világ legokosabb vagy/és legtehetségesebb emberei is csak a világ egy szilánkját birtokolják.


Belekóstolsz a felnőtt életbe és rájössz, összetettebb a világ.


Az más kérdés, hogy adott motoros képességeid eltérnek az átlagtól és gyorsan tanulsz elméletben vagy/és gyakorlatban.


Átlag munkákban elég nekem 1-2alkalommal látni, hallani a dolgokat és lekörözöm a 10 éve ott dolgozót.


Ezek a motoros képességek adott ágainak köszönhető, amelyek lehetővé teszik, hogy alkothassak több művészeti ágon is.


Mégse vagyok ennyire öntelt és naív. Tisztában vagyok vele mennyi minden van a világunkban s az élet egy folyamatos tanulás.


Legyél szerényebb és tudd a helyed, mert egyszer lehet olyan pofont kapsz az életben, hogy összeomlasz.


Azzal nincs baj, ha tudod előnyeidet, de ne ess át a ló túloldalára.

Senki se tökéletes. Mindenkinek vannak hátrányai, gyenge pontjai.


S ezzel is érdemes tisztában lenni.


Az idő pedig igazolni fogja mihez kezdesz a saját előnyeiddel, képességeiddel, hátrányaiddal.


Volt szerencsém önelégült gyerekekhez. Két perc alatt letörtem a szarvukat és a kezeikbe adtam. "A valóságban élj és használd ki erősségeidet, fejleszd, de tudd: nem vagy mindenható isten."

2023. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne privátban gyerekeskedj kislányos smile-k kíséretében teljesen eltelve magadtól... majd 10-20 év múlva kiderül sok minden.


Sok lelki bajod lesz ilyen mentalitással az életben, ami kemény pofonokat kioszt majd az élet, hogy két lábbal állj a földön.


"Csókollak!" - Biztos, hogy ezt akarod?


A fenti irományban, ha nem látod a jót, akkor az már sokat árulkodik jelenlegi lelki világodról és romlott mentalitásodról.


Figyi, nem kell üzenet. Az idő majd igazol.

2023. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vv jelző sokat elárul kb milyen ember lehetsz. :)
2023. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!