Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most kezdtem unalmamban...

Most kezdtem unalmamban rajzolgatni. Érdemes lenne tovább próbálkozni? Vagy hagyjam inkább? Szóval a képeimről kéne vélemény.15/L

Figyelt kérdés

A neten kerestem képeket,és azokat rajzolgattam le...:

[link]

[link]

[link]


2010. okt. 10. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a 3 .egész jó

de azért nem nagy szám

2010. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
34%

Ne firkálj, rajzolj..

Szerintem egy életre felejtsd el a papírt és a ceruzát..

2010. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég kidolgozott rajzok, de azért van hozzá érzéked.

Több időt fordíts egy-egy rajz elkészítésére.

2010. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan nem sertesnek szanom, de böven van a csoportomban olyan nagycsoportos (tehat 6 ev körüli), aki rajzol ilyet. Egyaltalan nem rossz, de baromira nincs szepen kidolgozva.
2010. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek tökéletes,de a rajz nem csak úgy egy-kettőre megy,sok gyakorlást igényel!Ha örömödet leled benne akkor folytasd.
2010. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező,

Ez a dolog nem arról szól, hogy mi itt mit szólunk a rajzaidhoz. Sokkal inkább az a lényeg hogy szeretsz-e rajzolni. Ha szeretsz, akkor sokat fogod csinálni és egyre ügyesebb leszel.

Az a lényeg hogy a tevékenységedben örömöd leljed. Nem mások véleménye. Lásd a legtöbb művész csak a halála után lesz ismert, mert a kortársai egyszerűen nem értékelik. Szerinted ha Pablo Picasso megkérdezte volna az utcán pár ember véleményét hogy a kubizmus jegyében készült ábráihoz mit szólnak, akkor egyöntetű elégedettséget jeleztek volna felé? Kétlem... (Ja fogalmam nincs milyen stílusba nkezdett festeni különben :) de kétlem hogy sokaknak tetszettek volna a munkái akkoriban.. sőt, ma sem :D )

2010. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Bocs,de szerintem nem túl jók..Jó,nem borzalmasak,de nem is hú de jók. (Amúgy én még ilyet se tudok rajzolni,szal tényleg nem sértésnek szántam.:)naon béna vok..xD)
2010. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát szeretek rajzolgatni ha épp unatkozok.. de ahogy megnézem őket tényleg elég trék :P nemtom sztm nem folytatom.. :/
2010. okt. 10. 13:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg téll jobban kidolgozni.

Meg,ha te jól érzed magad rajzoláskor,akkor nyugodtan rajzolj.(:

És tényleg,sztem senki se sértésnek akarta szánni amit írt.:)

2010. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
elég aránytalanok, igénytelenek (kidolgozatlanokstb.) ...gyakorolni kell
2010. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!