Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Próbáltatok már újra összekapc...

Próbáltatok már újra összekapcsolódni így a gyerekkori énetekkel? Sikerült vagy csak még jobban elkeserített titeket?

Figyelt kérdés

Találkoztam azzal a gyakorlattal ami arra bátorít, hogy a zűrös gyermekkori énemmel viselkedjek úgy, mint ahogy azt a szülőmnek kellett volna (levélírás, beszélgetés stb.)

Én azonban úgy érzem, nem is vagyok képes így "találkozni" a gyerekkori énemmel. Igazából ugyanúgy megvetem, szánalmasnak tartom, mint ahogy azt a körülöttem lévők tették annak idején. Ugyanúgy elfordulnék tőle és nem is érdekel, hogy ez hogy esik neki, "ha ilyen szerencsétlen, meg is érdemli" alapon. Mérges vagyok a hajdani tehetetlenségemért.


2023. jún. 14. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
engem is elkeserített, sőt nem csak akkor hanem most is tehetetlennek érzem magam, se a múltbeli se a jelenlegi énemet nem tudom biztatni dicsérni stb. Viszont a jövőbenit igen! Szerintem azért tehetjük a legtöbbet! Hogy úgy kelek fel hogy igen, ma pozitívan állok önmagamhoz, a tegnapot hátrahagyom és akkor is ma az én napom lesz, ma szeretem magam végre! Nekem így megy, és akkor az egész napom jó.
2023. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki az az én?
2023. jún. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!