Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 évesen gyerekesnek lenni?

23 évesen gyerekesnek lenni?

Figyelt kérdés

Nem, nem úgy értem hogy gyerekem van, hanem úgy, hogy még mindig szeretem a cuki dolgokat, plüssöket, digimon, pokemon, animéket, rajzolni és ilyenek. Sosem voltam az a "nőies" fajta, mindig is ilyen voltam, ezért nehezen barátkozom. Öltözködni sem igazán öltözöm úgy, mint a mai lányok többsége.

23/L

Ez hátrány, vagy esetleg elfogadható még?

( Nem fogok változni, nem azért kérdem hogy negatív kritikákat kapjak, vagy változásra bírjanak, csak tudni akarom, mi a helyzet ezzel. )



2023. jún. 28. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Attól függ a kislányos oldalad mellett meg van e az ami már a korodbeliekben meg kell lennie.

Tudsz e felelősséget vállalni, felnőttként viselkedni.


Nincs baj azzal, hogy az alaptermészeted ilyen, de ha csak ennyi van benned az elég kevés.

2023. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek a #11-essel. Amúgy én kíváncsi lennék rád. :)
2023. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Ez tök jó! Bárki bármit mond, ne változz meg SOHA és nagyon boldog életed lesz!
2023. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól, mert valaki felnő, miért kellene unalmasnak, komornak, és sablonosnak lennie? Én megőrülnék egy olyan nő mellett, akiben nem maradt semmi önfeledt vidámság, és aranyosság.
2023. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!