Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jut eszedbe azonnal,...

Mi jut eszedbe azonnal, elsőre a képről?

Figyelt kérdés

A lényegm ne gondold túl, az első benyomást írd le, majd ha van kedved, azt követően kifejtősebben is leírható, hogy milyen apropóból, milyen hangulatban, milyen történés közepette készült.


Ezt afféle pszichológiai tesznek szánom, ha lesznek válaszok,írok rá kifejtést.


[link]


2023. júl. 15. 16:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szabadság. A zöld táj, az autóknak köszönhetően a szabad vezetés jutott hirtelen eszembe.
2023. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
85%
Nekem az, hogy mennyire túráznék egyet ott a hegyen az autók bámulása helyett.
2023. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem az, hogy bejönnek az autók. Hegyet mászni nem szeretek.
2023. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hegymászás az osztrák hegyekben. Ez jutott eszembe. Talán azért, mert ez egy autópálya pihenőre emlékeztet a kifelé vezető úton, már a hegyek közelében.
2023. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nekem az, hogy mennyire szeretnék elutazni valahova, elsősorban külföldre.
2023. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be a kép. Emiatt csalódott vagyok.
2023. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlnagylátószög.
2023. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsulási verseny,nem tetszik,túl hangos és büdös.
2023. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkiét zöld-hasznossal illettem, mivel témábavágó válaszokat kaptam. Máshol is kitettük a képet. Ott pl volt, akinek az volt a baja, hogy az autók nem jól parkolnak, mert nem mindegyik van a fehér csíkok között.

Összességében azt mondja a pszichológia, hogy aki elsőre a hibát veszi észre, annak negatív gondolkodású a tudatalattija, kimondottan a hibákra, negatívumokra fogékony. Akinek pozitív dolgok jutnak eszébe: szép táj, hegymászás, sportautó-életöröm, szép táj stb, ők azok, akik mindenben először a jót keresik, illetve azt veszik észre.


De amúgy ez csak egy jópofa játék, nem szabad túl komolyan venni.

A kép egyébként Ausztriában készült, Gmünd in Kärnten városkában.


Köszönöm mindenki közreműködését.

2023. júl. 16. 08:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Gazdagság. Elegáns ruhát viselő, napszemüveges, barna hajú férfi, aki villában lakik és nincs neki olyan, hogy fizetés előtt elfogy a pénze, jut mindenre.

Nekem ez jut eszembe. Azok a kocsik nem hiszem, hogy a 200 ezer forintot kereső emberekhez,vagy közmunkán levő emberekhez tartoznának. :D

2023. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!