Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetek ilyen zseniális?

Hogy lehetek ilyen zseniális?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és olyan életet teremtettem magamnak, amiről sokan csak álmodnak... több lakásom is van Budapesten, amelyek kiadásából is vígan megélek, de ezenfelül egy általam létrehozott eszköz segítségével annyi pénzt keresek havonta, amit inkább le se írok ide...


Ez mindezt csak a családom és a barátaim tudják. Ugyan kívülállónak érzem magam társaságban, hiszen egészen konkrétan nincs semmi gond az életemben és ezzel nem sokan tudnak azonosulni, ahogy én sem az ő életükkel... mégis, imádom magam és az életet amit teremtettem magamnak!


2023. júl. 16. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annál jobb dúsgazdag multimilliomos életben, mint a GYK oldalán flexelni azzal, hogy ki vagy. Még csak véletlenül sem egy nyári szünetben unatkozó kölyök vagy, aki azt se tudja már kínjában hogy mit kezdjen magával, így ilyen meséket kreál.


Van egy egyszerű szabály: ha nincs kérdésed, ne írd le ide. Ez így csak faszméregetés és önfelszopás.

2023. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a Nobel-díjad is meglesz például fizikából, akkor nevezheted magad zseniálisnak, kisfiam.
2023. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki 31 éves korára megteremt mindent annak van annyi esze, hogy ne ma gyakorin névtelenül teszi a fejét. A kemény munkával megszerzett vagyont meg is becsülik és nem lesznek tőle ilyen beképzeltek. Ha csak fele igaz annak amit leírtál, azt is úgy szedted össze hogy nyertél kaparós sorsjegyen.
2023. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor azt sem ertem, hogy miert ne hasznalhatna a gyakorit egy gazdag ember? Jezusom. Na ez a fajta korlatoltsag az, amivel nem tudok es nem is akarok azonosulni xd
2023. júl. 16. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kár, hogy ez esetben az evolúció szelekciós mechanizmusa kudarcot vallott. Rip
2023. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nárcisztikus pszichopata vagy így látatlanban.
2023. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
7 - Ebben van nemi igazsag.
2023. júl. 16. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Van családod? (anélkül valószínűleg szegényebb vagy, mint gondolod)
2023. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!