Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Emberek! Tanácsra lenne...

Emberek! Tanácsra lenne szükségem! ?

Figyelt kérdés

Már vagy egy éve elmentem 2 osztálytársammal kajálni. Mind a 2 fiú volt én pedig lány és amúgy tök jóba vagyunk. Visszamentünk a sulihoz mert a suliból mentünk meg minden. Boromkodtunk és egyszer csak megszólalt az egyek h ,,Te egy 20 éves színésznő vagy''. Persze tudom h ezt nem bántásból mondta és amúgy se vettem annak.


2 hét múlva ( persze már majdnem az egész osztály tudta ezt) megszólalt egy fiú h ,,Milyen volt a Blahán?''. Először nem foglalkoztam vele de azt tudtam h ebből a kajálós sztoriból jött. Kb. 1 hónap múlva már a fiúk engem csak kurvának hívtak és ebbe pár lány be is szállt. Ennek csak a kajálós sztori volt az alapja meg h jóba voltam a fiúkkal.


Már nem bírtam mit kezdeni az ilyen szintű beszólogatásokkal és eldöntöttem h ezt most leírom ide. A szüleim erről nem tudnak.


Mit kéne csinálnom? Menjek el pszichológushoz? Így is elkezdtem kevesebbet enni és már az anorexia határánál vagyok pár hónapja egy olyan beszólás miatt h ,, Szerintem bunkó és méég lapos is''. Tudtam h rólam beszélnek mert a nevemet is mondták előtte is meg utána is.


Mit csináljak????

Előre is köszi ha segítesz valamennyit!?



2023. júl. 18. 21:44
 1/4 anonim válasza:

Hello

Átérzem a helyzetedet,engem is bántottak évekkel ezelőtt. 🙁

Pszichológushoz járni nem gáz,én is jártam.Ha gáznak érzed a pszichológushoz járást,akkor is beszéld meg valakivel,akivel megbízol. Vagy írd ki magadból- hidd el,az írás csodákra képes. ✨🤗

Én anno elmondtam a szüleimnek ezt a piszkálódást,és csak romlott a helyzet,bár igaz,hogy 12-13 évesek voltunk.


****


Ezek a fiúk idióta parasztok,arra sem méltóak,hogy rájuk nézz. Kik ők? Szerintem egy nagy nullák. Ne foglalkozz a véleményükkel,nem érdemlik meg.



*****

Próbálj meg enni! Lehet hogy nehéz lesz,de inkább az evés,minthogy anorexiás legyél. ( Tudtommal az anorexiából sem egyszerű kigyógyulni.)


*****

Valahogy megkéne próbálnod fejleszteni az önbizalmadat. Kérd meg a családodat/barátaidat, hogy írják le a jó tulajdonságaidat,és ezeket olvasgatsd mindennap. Vagy olvass pozitív idézeteket. Gondold végig,hogy miben vagy jó. Mi az,amiben igazán tehetséges vagy? Mi az a külsődön,ami igazán szép? Ha pl.a szemed szép,akkor hangsúlyozd ki.


Ne hagyd,hogy uralkodójának rajtad ezek a tajparasztok.



Remélem tudtam segíteni,és bocsi a kisregényért.



L

2023. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

* uralkodjanak

*akiben

2023. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii. Sajnálom h téged is bántottak. Írni próbáltam egy naplőt de a vége nem lett túl jó. Pont ezért nem akarom el mondani a szüleimnek. Éy igazad van. A fiúk egy nullák. Nagyon köszii <3
2023. júl. 18. 23:29
 4/4 anonim válasza:
❤️🤗
2023. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!