Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem a pszichológus nem...

Úgy érzem a pszichológus nem elég, olyan közösség kéne, ahol önmagamat adhatom, hogyan találhatok ilyet 30 évesen?

Figyelt kérdés

Amint eljövök a pszichológustól, nem változik meg az életem sebesen, hanem ugyanazt élem meg


Más társaságra van szükségem mint amiben most vagyok, úgy érzem, az egész életemben olyan emberek között voltam, akik mellett nem tudtam önmagam lenni és ez teljesen kinyírt belül


Állandó megfelelési kényszer, tök mind1 mit csinálok nem leszek elég


Lehet valami olyan közösséget találni, ami nem 3 napos, vagy 1 hetes elvonulás, hanem hosszabb


Úgy érzem, amint eljövök a pszichológustól bármit hallok ott, nem tudom alkalmazni a megszokott közegben, mivel annak a közegnek az értékrendjei annyira nem működnek együtt az enyémmel, hogy hiába érzem magamon, hogy szerethető vagyok stb.. ha akármennyiszer is magamra erőltetem ezt az érzés, a közeg nem fogja ezt tükrözni, mivel én másképp látom a dolgokat


Hogyan lehet ebből kimászni?

Úgy érzem, az egész gyerekkoromat újra kellene írnom, hogy békére leljek


2023. aug. 12. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!