Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A weboldalakra mennyi idő...

A weboldalakra mennyi idő múlva jön ez az adatmező?

Figyelt kérdés
Amikor regisztrálunk egy weboldalra, akkor elkér ilyen adatokat, hogy név, születési dátum, nem, stb. Mikor jön a "faj" mező? Tehát ahol tudok sivatagi rókaként is regisztrálni, mert én annak identifikálom magam. Vannak ugye a transzneműek, én viszont transzfajú vagyok! Én örülnék, ha végre ez is megjelenne hivatalosan, és nem hinnék azt, hogy ember vagyok, csak mert emberi testben élek!

2023. aug. 14. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Soha.
2023. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki megcsinálja.


Én pár éve láttam olyat pl, hogy lakhelynek be lehetett állítani a Holdat vagy a Vénuszt. Csak már nem tudom, hol.

2023. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp nemrég futottam bele egy weboldalba (sajnos már nem emlékszem, mi volt az) ahol a "Nem vagyok robot" kérdés után volt egy "Idióta vagyok" is ami persze nem volt kötelezően bejelölendő. Nem tudom, mi történt volna ha bejelöltem volna.
2023. aug. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lábujjmirigy válasza:
Szia! Én pl a tiktok regisztrálásánál észrevettem azt a mezőt h: Írja be a nemét. Én beírtam amit és elfogadta. De én sem értem hogy ez miért nincs stabilizálva.
febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Astagorahun válasza:
Igen, remélem beraknak ilyen "therian"-t vagy bármi mást! Ezekkel az oldalakkal ahol csak ember lehetsz, tele van a hócipőm!!
ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!