Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Esetleg valami tipp lenne,...

Esetleg valami tipp lenne, hogyan tudjak megnyugodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én felvidéken élek és itt hétfőn kezdődik az iskola… középiskolában az utolsó évem lesz. (Érettségi). Az eddigi években mindig más volt az osztályfőnököm és most negyedikben is más lesz, jóformán az iskola legszigorúbb tanára, és egyben az igazgatónő barátnője… az osztálytársaim többsége nagyon alattomos, mindenkivel muszáj képmutatásból jóba lenni, hogy ne szúrjanak ki valakivel. Rettenetesen félek a hétfőtől, próbálok kikapcsolódni és másra gondolni de folyton az iskola jár az eszem… (Gondolom itt lesz olyan aki azt gondolja hogy örüljek neki még nem dolgoznom kell, de 16 Éves korom óta diákmunkázok. ) Rengetegszer vagyok beteg, sokat hiányoztam a múlt tanévben is , de az osztályfőnököm mindig megértette, viszont aki most lesz ,nem ilyen elnéző.. ettől is félek meg az osztálytársaktól is… Van egy legjobb barátnőm, együtt szoktunk mindig lenni, már általános óta. Ez az egy dolog nyugtat hogy ő ott lesz. Szerintetek hogy tudnék megnyugodni? Már most belegondolok, hogy holnap este úgy fekszem le ,hogy hétfőn mennem kell, elkap a sírás. Kérlek senki ne írjon semmi bántót :))

2023. szept. 2. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Ez is a felnövés része. Mindenki tapasztalt már ilyet, aki volt annyi idős mint te, sőt. Ne aggódj ilyenek miatt, hiszen azzal többet ártasz magadnak, mint gondolnád. Nyilván lényeges a tanárok személyisége is, kérdezni viszont az elvárható tudást kérdezik mindenkitől. Szóval erre felesleges külön ráparázni.
2023. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Na mi lett? Összedőlt az iskola?? :D
2023. szept. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!