Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valamilyen különleges...

Van valamilyen különleges képességed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 11:56
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
80%
Én minden nő fejét elcsavarom...Ha odamegyek egyhez egyből elfordul...
2010. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha ez facebook lenne, az utolsót lájkolnám! :D


Amúgy meg én képes vagyok mások szemszögéből látni a dolgokat, ha az illetőt látom, vagy valamilyen érintkezésben vagyok vele. Olyan, mintha megszállnám a testét. Élesebben hallom, amit mond, látom, amit lát. Bizonyos emlékeim nem is a saját szemszögemből maradtak meg nekem. Pl. mikor először léptem szemüveggel az osztályom elé anno, és integettem egy barátnőmnek megszeppenve, az az ő szemszögéből maradt meg.

2010. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én vagyok Isten és likeolom magam :D
2010. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Hát velem ugy van,hogy gyakran az álmomban megjelenő idegen személyt másnap látom :)de természetesen nem ismerem élőbe sem xD

Volt olyan,hogy halál esetet álmodtam meg...és bekövtkezett egy hétre rá.És sokszor esténként hallok hangokat...és volt olyan,hogy halottam,hogy "reggel" és utána,hogy "betegség" és másnap megbetegedtem :D

De NRM vagyok ŐRÜLT!! xD

2010. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én négy éve nyugdíjas vagyok, és még mindig élek!! Na ezt csinálja utánam valaki M.országon! rbaby
2010. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Inkább testi adottság, mintsem képesség, de az sok:

- ki tudom nyomni a lapockáimat teljesen a hátamból

- a két fülem más formájú, a két szemem színe is eltér kicsit egymástól

- olyan komplex szembetegségeim vannak, mint senki másnak (műteni sem lehet)

- szinte minden erogén zónámon van egy anyajegy

- hátrahajló méhem van (bár ez még sok más nőnek is)


Talán ezek a legérdekesebbek...

2012. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!