Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor miért érzem Magyarorsz...

Sokszor miért érzem Magyarország nem az én hazám mert semmiben nem támogat sem a vezetés, sem a társadalom? Mintha bevándorló lennék akit eltűrnek csak itt

Figyelt kérdés
Nem jutok egyről a kettőre, hiába van diplomám is, önálló lakásról már így 30on túl álmodni sem merek hogy valaha lesz. És minket óvónőket a társadalom nagyja kb semmibe se vesz, igazából az ország vezetése sem.
2023. szept. 26. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
És kire szavaztál az utolsó választásokon? És a családod, barátaid kire szavaztak? Ezt mielőtt ilyet kiírsz gondold végig.
2023. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a Fideszre szavaztam. Azt hogy családtagok, barátok kire szavaztak az nálunk nem téma, meg mindenkinek a privát dolga, valamint nem akarok ebből konfliktust senkivel, főleg, hogy ez a problémámat nem fogja megoldani.
2023. szept. 26. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindegy, kire szavazol, egyedül nehéz boldogulni, nem csak Magyarországon, sok más országban is. Közalkalmazotti fizetésből egymagad sehol sem tudsz lakást venni. Próbálj igényelni szociális bérlakást. Egy barátnőm most kapott egy garzont.
2023. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Almira válasza:
45%

A szavazáson semmi sem múlt, az dísz a demokrácia oltárán csupán.

Talán a bérlakás bejöhet, igen!

Ezeket én is határozottan igaznak érzem, a kijelentéseit.

Remélem, lesz valami kedvező lehetőség számodra!

2023. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Almira válasza:
64%
Ugyanezt érzem sajnos.
2023. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És éltetek már máshol, hogy ezt ilyen magabiztossággal ki meritek jelenteni? Ha nem, miért nem? Egy próbát talán megér.
2023. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Egy saját ingatlan megteremtése a világ minden táján nehéz, főleg egy bérből élő alkalmazottnak, pláne állami alkalmazottnak. A barátnőm Angliában élt, 10 év után kapott ott egy lepukkadt szociális bérlakást (itthon is abban lakott). Igaz, hogy Angliában kijött a havi fizetéséből, de én azt nem csináltam volna végig, amit ő, idősgondozó volt, de volt fogyatékosok intézetében is ápoló, 0-24-ben, volt csapos egy kocsmában, ahonnan hajnali 4-kor ment haza gyalog az erdőn át a kilóméterekre bérelt lakásához, télen, hát biztos nem vállaltam volna.

A kérdező óvónő, sajnos sokra nem számíthatna más országban sem.

A barátnőm egyébként mostanában költözik haza. Elege lett Angliából. Annyi előnye volt a kivándorlásnak, hogy a gyerekei kint maradnak. Legalábbis egyelőre. Gyerekként ott kezdve talán könnyebb megragadni, mint 30 évesen.

2023. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!