Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mitől van hogy mindenhol...

Az mitől van hogy mindenhol otthon érzem magam?

Figyelt kérdés

#otthon #érzés #Otthonérzés
2023. okt. 28. 17:05
1 2
 1/18 természetes inteligencia válasza:
58%
mert otthon vagy mindenhol! elfogadtad a szívedben élő szeretetet
2023. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Ez érdekes kérdésnek tűnik, érdekelne kicsit bővebben ha kifejtenéd, hogy hogyan tapasztalod ezt?
2023. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de jó lenne, ha erre én is képes lennék. Kérlek oszd meg a tapasztalataidaidat ezzel kapcsolatban, szerinted miért lehet?
2023. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Van ez az otthonérzet amikor otthon érzem magam és biztonságban, és azt csinálok amit akarok. Na ez eddig mindig csak otthon volt vagy maximum a környékén. És most már mindenhol otthonosan érzem magam, tehát másképp látok így végülis mindent, mert valamiért áthatja az otthoni béke, és szabadságérzet.
2023. okt. 29. 09:42
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem otthon vagyok.
2023. okt. 29. 09:42
 6/18 A kérdező kommentje:
És olyan kedveseknek látom az embereket mint otthon, pedig ez ezelőtt nem is így volt, mert az idegenektől tartottam vagyis szinte féltem is egy kicsit, mert azt képzeltem hogy rosszat tehetnének velem, na és ezen most nevetek, mert biztos történhet ilyen de még akkor is csak megélem és annyi, és nem olyan rossz ha nem képzelődök hülyeségeket róla.
2023. okt. 29. 09:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatom a választ a kérdésedre Kedves Kérdező.


Hálás szívvel köszönöm az őszinte kommentjeidet. ❤️


Maradj ilyennek ezt kívánom!


Tudod én így éltem az életemet...

Vagyok, érzek, szeretek...

2023. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm és kívánom így lásd te is? mint én, úgy sejtem te is így látod. ❤

Végülis nem tudom hogy mitől van, mert nem egy fejembe vett nézőpont, mint ahogy elképzelem, mint ezelőtt. Végülis mindenki így látja mélyen, ahogy látom, ha nem a felszínes reakciókat nézem.

2023. okt. 29. 11:52
 9/18 A kérdező kommentje:
Az embereken.
2023. okt. 29. 11:53
 10/18 A kérdező kommentje:
Igaz?
2023. okt. 29. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!