Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem játszok ha függő...

Miért nem játszok ha függő vagyok?

Figyelt kérdés

Idén januárban elbuktam 3 millió forintot sportfogadással, Júniusban 6-700 ezret, majd augusztusban ami volt 100-200 körül.

Azóta egyszer játszottam 80 ezerből nyertem 110 ezer forintot (30 ezer forintra volt szükségem, hogy meg tudjak venni valamit a 80 meg csak "állt a számlán")

Egyébként a hobbijaimnak élek.

Augusztus óta van határozatlan munkám így már tudok tervezni előre az életben. Eddig rosszul fizető alkalmi munkákból éltem és mindig ott volt a stressz, hogy mi lesz majd ha nem is holnap, de 1 hónap fél év, 1 év múlva. Szóval az fix, hogy nem leszek milliomos, de biztos hogy minden nappal több lesz mint tegnap volt (egyelőre).


Nemrég hallgattam Puzsér műsorában, hogy ebből nem lehet kigyógyulni, rosszabb mint a heroin. Csak most számoltam utána, hogy augusztus óta eltelt 3 hónap 1 alkalommal fogadtam és egyetlen egy meccset sem néztem meg, annyira kiábrándultam belőle. Az az egy sem úgy volt, hogy "kedvet kaptam" Nem bírtam ki. Hanem mint mondtam szükségem volt hirtelen 30 ezer forintra, tudom hogy el is bukhattam volna, de nyertem én már 100 ezreket is. A pénzt nem sajnálom, sajnáltam annyira, mert az csak egy papír/ deviza. Inkább azt a sok időt amit rászántam, most ugyanannyi időt töltök a munkahelyen. Lehet nem jön össze egy hónapban fél millió forint (volt olyan hónapom is), de legalább a fizetés garantált ha nem csinálok extra nagy marhaságot, nem megyek be részegen stb.

Nem dicséretet várok vagy valami, csak érdekes ez a Puzsér féle kijelentés.


És még annyit hozzátennék, hogy 6 számjegyű összeg alatt nem is nagyon játszottam, meg ha fogok valaha nem is nagyon fogok alámenni.



nov. 11. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán már annyira nem érdekel,vagy leszoktál róla.
nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ébernek kell lenned, mert a hajlam benned marad, bármikor visszatérhet.

Egy váratlan rossz hír, vagy akár öröm, és azon kapod magad hogy játszol.


Amint írtad 6 vagy még több számjegyű téteknél ez már nagyon súlyos tud lenni, a legjobb ha elfogadod hogy van egy ilyen betegséged és ha újra elkezdesz játszani sokkal súlyosabb következményei lesznek.


Ismertem olyat, aki egy munkahelyén hozzáfért a cég pénzéhez és 1 hónap alatt eljátszott belőle 40 milliót. Ehhez képest bagatel, amit eljátszottál, fogd fel úgy hogy rámutatott egy káros hajlamodra.

nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!