Kitera kérdése:

Ez egy fóbia lenne??

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem lehetséges e hogy nekem biológia fóbiám van, nem a tantárgytól félek úgy magában, hanem az emberi testtől. Úgy értem ezt hogy pl elkezd valaki beszélni egy testi elváltozásáról engem pedig ki ráz a hideg és nem bírom végig hallgatni, a szobatársamnak valami baj van a gyűrűs ujjával mert olyan hülyén áll és furán mozog kicsit rossz helyen is van, és amikor ezzel szembesített egyszerűen rosszul lettem, általános iskolában is mikor az emberi szervezetet tanultuk, nem bírtam végig ülni az órákat rosszul lét nélkül (ebben persze gondolom az is rá tett egy lapáttal hogy a tanár minden testrészről elmondott minden lehetséges betegséget ami elő fordulhat) szóval az lenne a kérdésem hogy ez egy fóbia vagy csak szimplán hülye vagyok mint a döngölt föld?? Előre is köszi a válaszokat

#félelem #fóbia #undor #Testielváltozás #Biológia fóbia
nov. 27. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármi lehet fóbia, ami nálad termeszetellenes és túlzott félelmet vált ki. Biztos ennek a fobianak is van valami szakneve hogy mi azt nem tudom.
nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!