Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Árulja már el nekem valaki,...

Árulja már el nekem valaki, mi az a tranformációs konzulens ?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm instagram oldalán láttam múltkor, hogy kiírta, az új " szakmáját". Szakma ez egyáltalán vagy valami humbuk munka ? ( a leányzó szeret nagyzolni sokszor,azért kételkedem benne, hogy ez valami létező, értelmes foglalkozás )

Mielőtt megkérdeztem volna tőle mit takar ez a fogalom, csak úgy, mintha megérezte volna, törölt az ismerősei közül, így íni sem tudtam neki :D

Abban sem vagyok biztos, jó témakörbe raktam, csak tippeltem.



dec. 6. 17:58
 1/3 The Bing Bang Theory ***** válasza:
33%

A transzformációs konzulens segít a szervezeteknek változásokat végrehajtani, hogy jobban teljesítsenek és hatékonyabban működjenek. Szervezeti struktúra, működési modellek, technológiai infrastruktúra, munkaerő és vállalati kultúra átalakítása, stb..

Kulcsszerepet játszik a szervezetek fejlődésében és növekedésében, segítve őket abban, hogy alkalmazkodjanak a változó üzleti környezethez és maximalizálják teljesítményüket.

dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Teljes más a végzettsége és mással foglalkozott az illető, így ilyen irányú munkakörre nem is gondoltam.

dec. 6. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ilyenért fizetnének valakinek aki épp most tanulta ezt a szakmát, már ha egyáltalán létezik ilyen szakma.
jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!