Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan gyógyítsam a belső...

Hogyan gyógyítsam a belső gyermekem ha még mindig mérgező környezetben vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom elhagyni mérgező és szakemberhez se akarok járni mert a szüleim rájönnének.

Ahogy kezdek egyre jobban kapcsolatban lenni a kiscsajjal annál érzékenyebb vagyok erre arra és nem segít sokat a mérgező környezetem.

Engem egész gyerek koromban bántottak és ki voltam közösítve mindenhol, ráadásul kényszerből meg kellett tagadnom kislányként azt amit a legjobban szeretek, az idő múlásával egyre nehezebb lett a rossz emlékeket cipelni, ezért is döntöttem úgy hogy nekivágok.

Igyekszem kényeztetni őt amennyire tudom ami segít pár pillanatig de olyan helyen ahol utálnak engem egyre nehezebb.

Ráadásul elő szokott jönni nálam életkor regresszió is egyre többször minél jobban kapcsolatba kerülök vele, és amikor abban az állapotban vagyok és úgy szólnak hozzám valami rosszat egyik legrosszabb érzés amit lehet érezni.

Tehát mit tegyek?

16/L



dec. 7. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, erre sajnos nincs más megoldás. Ő tud abban segíteni, hogy a nagykorúvá válásodig el tudd viselni ezt, aztán pedig szabadon mehetsz utadra.
dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áhh, félreértettem, bocsánat. Akkor csak némi önismeretre lenne szükséged.
dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Most ezt írd le magyarul, ahol saját magadról nem harmadik személyben beszélsz.
dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Milyen önismeretre gondolsz?
dec. 7. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyanra, hogy tisztában vagy a mentális képességeiddel, és egyéb releváns dolgokkal, mielőtt döntéseket hozol. Mivel ez sokkal továbbra is kihathat, mint gondolnád. És ez nem valami vallásos paradigma, hanem a valóság. Amíg önmagad sem ismered, addig ne is várj semmi jót a többiektől.
dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!