Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hányszor kell ahhoz saját...

Hányszor kell ahhoz saját magammal találkoznom, hogy megismerjem magam?

Figyelt kérdés

jan. 6. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem talalkozni kell
jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megismerd MAGadat, a lehető legtöbbet a MAGodban kellene legyél.

Ha érted, mire gondolok.

jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál már tükörbe nézni?
jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elég 1x is de akkor aztán úgy igazán ;)
jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ismerd meg ISTENt, és meg fogja mutatni neked, ki vagy.
jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Kérlek, válaszolj,segítség volt neked, amit írtam?
jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát, én is ebben a folyamatban vagyok, emiatt gondoltam, hogy válaszolok. Szerintem sokszor. Nekem segít a naplóírás. Olyan, mint Dumbledore-nak a merengő, (ha ismered a Harry Potter világát). Segít, ha sok gondolatom kavarog. Arra is jó, hogy ha leírok valamit, akkor néhány nap elteltével újraolvasom és észreveszek valamit amit addig nem.


Azt is tudom javasolni, hogy ha van olyan téma magaddal kapcsolatban, ami felzaklat, vagy ami nem tetszik, akkor érdemes beleásnod magad és naplót írni róla. Esetleg pszichológus segíthet, mert azt hallottam, hogy nagyon jó önismereti foglalkozás néhány alkalom pszichológussal.

jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Magára a kérdésre is válaszolva: ahányszor csak szükséges, annyiszor kell találkozz magaddal. Ha egy is elég, akkor egy. Ha hetek, akkor hetek. Ha évek kellenek hozzá, akkor évek. De a végeredmény megéri.
jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Sokat segítettek. Ezeket nem tudtam
jan. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!