Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy csórónak érzem...

Normális hogy csórónak érzem magam azért mert nem Iphone-m van, hanem Samsungom?

Figyelt kérdés
jan. 9. 15:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Egy bizonyos kor felett, már nem számít hogy samsung-od vagy iphone-od van.
jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. De az sem, amikor valaki nem teheti meg a több százezres kiadást, és inkább hitelre vesz presztízs termékeket a látszatra adás kedvéért, a törlesztők fizetése után meg zsíros kenyéren él.
jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor mit szóljak én a 7 éves LG K50-nel?
jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem
jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem..


Én is kérdezhetném, hogy csóró vagyok, mert nem S szériás, hanem csak A szériás Samum van?

És még van ennél is lejjebb..

De nekem a használat módját nézve nincs szükségem többre, akkor meg minek?

Én magamnak, nem másnak veszem a készülékeimet.

És navigálásra navit használok, fényképezésre meg fényképezőt.

Ezeket arra csinálták, ami rá van írva és jobbak mint az All IN...

jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ha8lsu válasza:
100%
Semmiképpen nem kell kisebbrendűnek, csórónak érezned magad! Gyerekes dolog, főleg, ha ez még egyfajta virtuális rangot is adna bárkinek is. Nem ad! Ez egy telefon. Igaz? Nekem is volt Samsungom, szerettem is. Aztán most iphone-om van, de semmiképpen nem érzem ettől sokkal boldogabbnak, többnek, szebbnek magam. Arra használom, amire kitalálták. Úgy, mint elődjét a Samsungot.
jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%

Nem.

Az ilyen tárgyak nem adnak tudást, személyiséget.

jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már normális? A legtöbbjük amúgy is magas havidíjakkal fizeti ki állítólag, vagy hitelre, vagy használtan vették.
jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
csóró? lopásból élsz?
jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Samsung is elég drága már, úgyhogy nem gondolnám, hogy annyira csórónak kell érezned magad. Minden telefon egy vagyonba kerül.
jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!