Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok egy rakás szerenc...

Miért vagyok egy rakás szerencsétlenség?

Figyelt kérdés
Nekem sose sikerül semmi sem ebben az életben, és ezért már még élni is utálok. Másoknak még gyerekkel is könnyebb, mint nekem így egyedül. Mások könnyen találnak jó munkát (nem egy nagyvárosban élek). Csendességem miatt a gimiben, és az ált. iskolában is ki voltam közösítve. Még akiket a barátaimnak tartottam ők is kigúnyoltak, és kibeszéltek a hátam mögött. Párkapcsolatra szinten nem úgy kellettem úgy senkinek, volt egy fiú, akivel lefeküdtem, de ő is elhagyott 2 hónap után, gondolom azért, mert semmit nem érek. Bárhova megyek érzem, hogy engem lenéznek.
febr. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a környékeden nem találsz munkát, keress távolabb. Járj közösségbe, próbálj meg új kapcsolatokat kialakítani, beszélgess. Ha egyedül nem megy, keress fel egy pszichológust, segíteni fog.

A párkapcsolattal kapcsolatban meg annyit tanácsolok, semmiképp se interneten keress kapcsolatot, mert nagy eséllyel nem lesz hosszútávú, meg 90%, hogy az ország másik felén él akivel beszélsz.

Szüleiddel mi a helyzet?

febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Magamra ismertem, ez én vagyok...
febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kissé paranoidnak hangzik amit leírtál, nem igazán bízol az emberekben, nem ismered őket eléggé. Kezdd azzal, hogy megpróbálod kiismerni őket. Csendesnek lenni egy dolog de attól még megpróbálhatsz minimálisan részt venni a közösségi dolgokban.

Párkapcsolatnál sem árt ha értesz hozzá hogyan működik a másik nem, hogy ne legyél se kihasználva sem túl ridegnek titulálva.

febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!