Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra tárgyak felhalmozása,...

Számodra tárgyak felhalmozása, vagy élmények gyűjtése okoz nagyobb örömet?

Figyelt kérdés
Miért?

febr. 12. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Tárgyak felhalmozása.
Élmények gyűjtése.
16 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Nincsenek csak használati tárgyaim, gyűlölöm a lomokat. Élményeket akarok, emlékeket.
febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az élmény elmúlik, a tárgy ott marad. :)


De a felhalmozással nem értek egyet.


Legyen pár olyan tárgy, ami fontos és amire jól esik ránézni vagy használni. A régi helyére jöhetnek az újak - így is lehet csinálni és ez bizony okoz örömet és még ki sem kell mozdulni hozzá! :D

febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Mindkettő. Nekem nem elég csak az élmény vagy csak a tárgy. Szeretem az élményeket, de fontos számomra a környezetem. Mondjuk ez szerintem nem felhalmozás, csak egy normális, számomra kellemes és kényelmes környezetben akarom tölteni a napokat. Tehát nem arra gondolok, hogy gyűjtöm a drága autókat vagy remegve várom az új iPhone megjelenését.
febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ilyen fekete-fehér ez.


Pl imádom gyarapítani az eszközeim, szerszámaim, gépeim, alapanyagaim stb.


A megszerzésük, kísérletezés, alkotás stb is egyfajta élmény velük, főleg ha az ember egyre több mindenhez ért.


Az élmények pedig mindenütt ott vannak a maguk formáiban.


A fent említett alkotási folyamatok, alkotások, vagy akár egy könyv sztorija, filmek,animációk, túrák, kiruccanások, találkozók (barátitól a szakmai összejövetelekig).


Ezért raknám a voksomat az élményekre.


A gyűjtögetés is egyfajta élmény.

Pl minél több féle fejet veszek a csiszológépembe.

A fogászati csiszoló és vágó eszközöktől a jade drill-ekig.


Vagy pl a kavicsok, kőzetek, ásványok gyűjtése, szedése a természetből.


Jövőre jáde lelőhelyre akarok menni s alkotni belőle.

febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!