Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írnátok kívánság listát?

Írnátok kívánság listát?

Figyelt kérdés

Leginkább tárgyakra lennék kíváncsi,kit mit szeretne,ki miről álmodik esetleg kinek mire van szüksége,amit nem tud megvenni.Kort és nemet is.


Azért érdekel,mert beszélgettem egy emberrel,akinek már csak a 700,000res laptop volt az álma...nekem nagyon sok apróság is van.Kíváncsi vagyok ki,hogy van ezzel:)


2010. okt. 24. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

-2300ft-tos felső

-farmer nadrág max 4000ft

-vagy 5000-10000ftot áldoznék a számítógépemre



mondjuk ezekre, de van egy nagy kívánságom amit nem pénzel lehet megvenni.

Szeretnék a barátommal jól kijönni, nem veszekedni.A szüleimmel jól kijönni.És levizsgázni

2010. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Sok mindent szeretnék.

Pl:-Családi ház,autó,szép ruha,egy jobb számítógép,hűtő,villanytűzhely,mosógép,tévé....azt hiszem most ennyi....mit kapok?:xD

2010. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát második,neked hűtőt tudnék felajánlani,csak nem tudom milyen kell és mekkora:)
2010. okt. 24. 18:03
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek lehetetlen álmaim, amit akarok előbb-utóbb megszerzem. Pontosabban: most épp egy 300ezer forintos laptopot szeretnék. Jelen pillanatban nincs a zsebemben annyi, de karácsonyra esetleg. Vagy: szeretnék egy nagyobb lakást amerikában, meg sok pénzt. Na ehhez kell még jópár év. Az apróságok meg nekem nem álmok/célok, de azért kíváncsi lennék te pl milyen apróságokra gondolsz?
2010. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Huu, en most annak orulnek nagyon, ha tudnek csinalni egy kepet a pocaklakorol :)

Mire lesz penzem, addigra lehet mar nem fog latszani rendesen odabenn :( Mar ugyis 33 hetes vagyok, es "tul nagy", vagyis mar nem latszik olyan jol uh-n... ugyhogy errol azt hiszem lekestem :(

De nem baj, meg nehany het, es a karjaimban tarthatom :) de akkor is ugy orultem volna egy kepecskenek...

S orulnek meg egy Jotundernek, aki helyre zokkentene a parom agyacskajat, mert kicsit hatarozatlan, s nem tudja, hogy "kellunk"-e neki, vagy inkabb nelkulunk viszi tovabb az eletet... (Mar teljesen mindegy mit akar, csak dontene mar el!)

Kb ennyi :)

2010. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

nekem igazából rengeteg apró felesleges dolog van amire vágyom... persze ha lenne most pénzem nem azokat venném meg, hanem a szükségeseket, de tudnék ide írni neked egy hatszáz oldalas listát a soksok felesleges dologról :))

persze vannak nagyok is ...autó, tv iylesmi, de ezek még váratnak magukra egyj ó ideig azthiszem:D

iylesmi apróságokra gondolok mint pl... nagyon rég szeretnék egy szép gyűrűt, mert az enyémeket ellopták... és szeretnék egy bokacsizmát, és egy karkötőt, és néhány felsőt, mert annak híján vagyok... szeretnék füstölőt és fürdősót, vmi jóillatút =) meg egy esernyőt, bár ez már nem annyira hasztalan:DD

szval ilyesmik... rengeteg mindent tudnék felsorolni...

2010. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Pocaklakós,neked most egy normál fénykép kell magadról,terhesség ideje alatt vagy ultrahangos fénykép?


Én egy bicikli szerviznek is örülnék:Dmeg a hátsó tárcsám kicserélésének stb

2010. okt. 24. 18:08
 8/23 anonim válasza:
Szeretnék egy fogszabályzót,meg egy komplett arcműtét,egy újabb mellműtétet,mert a mostani elég természetellenes.22L
2010. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
az ezelőtti mellműtétet elrontották vagy csak TÚL JÓL sikerült?:-D
2010. okt. 24. 18:18
 10/23 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy laptopot, egy 1970-es VW Bogarat, egy könyvet, egy baksit, egy szemhéjtust, és egy kiskutyát.
2010. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!